Immediate Edge Opinie, Recenzja, Czy to oszustwo ?

Immediate Edge Opinie

1 miejsce
Minimalny depozyt:
250$ czyli około 1300zł
Nasza OCENA:
9.5

Inwestycje w kryptowaluty stały się najpopularniejszą formą zarabiania w ostatnich latach szczególnie w czasach rekordowej inflacji. Handlowanie kryptowalutami może być nieprawdopodobnie opłacalne ale niesie ze sobą również niemałe ryzyko straty pieniędzy. Na szczęście programiści walczą z tym poprzez wypuszczaniem kolejnych robotów aby zmniejszyć te ryzyko. Najnowszym tego typu oprogramowaniem jest Immediate Edge. Przeczytaj zebrane przez nas opinie o Immediate Edge na ten temat.

W tej recenzji wymienimy wszystkie wady oraz zalety tego Immediate Edge. Do tego przejrzymy wszystkie jego funkcje, sprawdzimy skuteczność, opłaty oraz zasady działania.

SPIS TREŚCI:

Immediate Edge Opinie w skrócie

Ocena:4.96
Rodzaj Platformy:Platforma do traidingu Bitcoina
Obsługiwane KryptowalutyBTC, ETH, XRP, LTC
Czy Immediate Edge to oszustwo ?NIE
Minimalny Depozyt250$ (około 1250-1300zł)
Wypłaty24 godziny
Skuteczność90%
Aplikacja mobilnaNie

Co to jest Immediate Edge ?

Immediate Edge jest automatycznym oprogramowaniem, które pomaga w traidingu kryptowalut oraz pasywnym zarabianiem pieniędzy. System jest połączeniem najróżniejszych algorytmów ze sztuczną inteligencją.

Z powodu ogromnej zmienności na rynkach kryptowalut ciężko zwykłemu człowiekowi nadążyć za najnowszymi trendami oraz zmianami kursów czy też pojawiającymi się okazjami, co często kończy się stratą.

Ale tutaj na pomoc przychodzi oprogramowanie Immediate Edge, które może analizować tysiące pozycji w ciągu kilku sekund.

Właściciele platformy twierdzą, że oprogramowanie potrafi przewidzieć zyskowne transakcje analizując ogromne ilości aktualnych danych w połączeniu z historycznymi. Cały ten proces ma na celu wyłowienie najbardziej zyskownych transakcji w najbliższym czasie.

Klienci nie muszą mieć rozległej wiedzy o kryptowalutach czy wahaniach cen aby móc używać Immediate Edge, który jest stworzony w taki sposób aby użytkownik musiał robić jak najmniej.

Ten robot ma skuteczność na poziomie 90% czyli 1 na 10 transakcji kończy się stratą dla klienta. Immediate Edge powstał w 2015 roku i posiada szereg licencji pozwalających na działalność w ponad 150 krajach.

Immediate Edge – Wady i Zalety

Jak działa Immediate Edge ?

Mechanizm działania platformy Immediate Edge jest banalnie prosty. Robot Immediate Edge na platformie może być włączony w dowolnym momencie przez użytkownika. Po aktywacji, robot skanuje rynek w poszukiwaniu opłacalnych możliwości handlowych, które zakończą się dla inwestora zyskiem.

Kiedy robot Immediate Edge zauważy zyskowną transakcję, zabezpiecza ją przy użyciu dostępnych środków na Twoim koncie Immediate Edge. Robot zakupuje odpowiednią walutę i czeka aby sprzedać ją z zyskiem.

Po każdej zakończonej sesji platforma oblicza zysk inwestora, który możemy wypłacić bądź zainwestować w kolejną transakcję.

Rejestracja na platformie Immediate Edge jest banalnie prosta. Nowi użytkownicy muszą wejść na stronę główna serwisu i kliknąć „Zarejestruj się”.

Kolejnym krokiem jest podanie nazwy użytkownika, adresu e-mail, bezpiecznego hasła oraz swojego numeru telefonu, który będzie powiązany z kontem.

Musimy podać prawdziwe dane bo zanim przejdziemy do platformy to właściciel będzie chciał to wszystko zweryfikować.

Po zakończeniu rejestracji konta na Immediate Edge, następnym krokiem jest wpłata minimalnego depozytu w wysokości 250 dolarów (ok 1250-1300zł). Ten depozyt jest pierwszym i jedynym kosztem, który poniesiesz, jeśli postanowisz wypróbować bota. Niestety bez wpłaty depozytu nie ma możliwości uruchomienia konta demo.

Do wpłaty można użyć kilku sposobów automatycznych płatności. Platforma obsługuje szybkie przelewy bankowe, karty kredytowe/debetowe, Skrill i PayPal.

Po dokonaniu pierwszej wpłaty użytkownicy mogą przetestować Immediate Edge bez ryzyka na koncie demo, aby zobaczyć, jak działa cała platforma i zapoznać się z jej podstawowymi funkcjami.

Platforma oferuje użytkownikom konto demonstracyjne aby przed zainwestowaniem prawdziwych pieniędzy sprawdzić, jak działa cały robot. Kiedy użytkownik jest zadowolony i pozna już system oraz obsługę platformy, może szybko przejść do handlu na żywo za prawdziwą kasę. Handel na platformie Immediate Edge wydaje się bardzo prosty, ponieważ inwestorzy muszą tylko ustawić zlecenie oraz limit zysków oraz strat i włączyć robota, który resztę zrobi za nas.

Immediate Edge najważniejsze funkcje

 • Przyjazny użytkownikowi interfejs – Podczas inwestowania w aktywa cyfrowe platforma musi być wystarczająco prosta w obsłudze, aby użytkownicy mogli skonfigurować swoje konta i korzystać z nich bezproblemowo. Podobnie jak najlepsze roboty tradingowe, platforma Immediate Edge zapewnia użytkownikom prosty oraz intuicyjny interfejs, który pomaga nowym inwestorom zarejestrować się, złożyć depozyt i rozpocząć handel w ciągu kilku minut. Platforma jest wysoce intuicyjna dla nowych użytkowników i stara się jak najbardziej upraszczać każdą dostępną funkcję. Jedyny minus Immediate Edge to to, iż nie posiada ona dedykowanej aplikacji mobilnej. Oznacza to, że inwestorzy nie mogą aktywować robota w podróży lub śledzić swoich inwestycji za pośrednictwem smartfona.
 • Szybkie wypłaty – Internet jest pełen platform, które twierdzą, że oferują niezawodne boty traidingowe, ale często utrudniają użytkownikom wypłatę zarobionych środków. Niemożność szybkiej wypłaty środków generuje bardzo negatywną reklamę całego sektora tego typu narzędzi. Jednak Immediate Edge twierdzi, że realizuje każde zlecenie wypłaty w czasie mniejszym niż 24 godziny dla wszystkich niecierpliwych inwestorów chcących wypłacić swoje zarobione środki jak najszybciej.
 • Wiele metod płatności – Możliwość wypłaty bądź wpłaty swoich środków na kilka różnych sposobów jest bardzo ważna dla inwestorów, którzy nie mogą korzystać z określonej metody płatności w swoim regionie. Immediate Edge umożliwia użytkownikom dokonywanie wpłat i wypłat przy użyciu różnych metod płatności. Ta funkcja zabezpiecza także użytkownika przed awarią, któregoś z procesorów płatności, można wtedy skorzystać z innej metody.
 • Obsługa Klienta – Dobra i responsywna obsługa klienta jest jednym z najważniejszych elementów każdej platformy handlowej. Klienci są spokojni, gdy wiedzą, że niezależnie od problemów, które napotkają, znajdą pomoc, kiedy takowa będzie im potrzebna. Właściciele Immediate Edge twierdzą, że ich obsługa klienta jest dostępna 24/7. Dział wsparcia zajmie się wszelkimi kwestiami dotyczącymi rejestracji, depozytów i samego handlu. Inwestorzy mogą korzystać z opcji czatu na żywo, aby porozmawiać z przedstawicielem firmy o każdej porze dnia i nocy.
 • Bezpieczeństwo – Najlepsze dostępne szyfrowanie chroni platformę Immediate Edge oraz eliminuje możliwość kradzieży czy utraty danych. Platforma twierdzi, że przestrzega globalnych przepisów dotyczących polityki prywatności, w tym unijnego rozporządzenia o ochronie danych (GDPR). Kolejnym plusem jest sposób, w jaki robot jest skonfigurowany. Platforma Immediate Edge twierdzi również, że działa współpracuje z różnymi brokerami, aby nadzorować wszystkie transakcje wykonywane przez robota.
Czytaj więcej  Bitcoin System App Opinie, Recenzja - Czy to oszustwo?

Immediate Edge Opłaty

Platforma Immediate Edge jest bardzo przystępna cenowo. Ten robot traidingowy nie zawiera żadnych ukrytych opłat, a użytkownicy mogą dokonać aż 10 darmowych wypłat w miesiącu. Kolejne wypłaty są pomniejszane o opłatę w wysokości 1%, która jest odliczana od zlecanej wypłaty. Poniżej znajduje się lista opłat w Immediate edge:

RejestracjaBrak opłat, darmowa
WypłataBrak opłat, darmowa
WpłataBrak opłat, darmowa
ProwizjaBrak opłat, zerowa

Czy Immediate Edge to oszustwo ?

To normalne i całkowicie naturalne, że każdy potencjalny inwestor przeprowadza dokładne rozpoznanie i badanie platformy, której chce powierzyć swoje pieniądze. Roboty Bitcoin nie są tutaj wyjątkiem.

Tak więc, czy bot Immediate Edge jest oszustwem? Z naszych testów wynika, że Immediate Edge nie zarządzają oszuści. Ich model biznesowy polega na skanowaniu rynku pod kątem możliwości uzyskania jak największego zysku w jak najkrótszym czasie. Platforma twierdzi również, że współpracuje z wieloma brokerami, którzy obsługują transakcje aczkolwiek nie są oni wymienieni z nazwy. Widać to zresztą czytając wszystkie Opinie o Immediate Edge na internecie.

Czytaj więcej  Bitcoin Profit Opinie, Recenzja, Czy to oszustwo ?

Jaka jest minimalna wpłata na Immediate Edge ?

Minimalna pierwsza wpłata na platformie Immediate Edge wynosi 250 dolarów co po przeliczeniu daje około 1250-1300 zł. Jest to dosyć rozsądny punkt wejścia dla chcących zarabiać na tego typu robotach. Inwestorzy mogą podwoić lub potroić swoją początkową inwestycję w bardzo krótkim czasie, ale rozsądnie jest zacząć od mniejszych stawek i powoli pomnażać swój majątek.

Jak zacząć zarabiać na Immediate Edge ?

Dla wszystkich chcących rozpocząć swoja przygodę z zarabianiem na platformie Immediate Edge przygotowaliśmy krótki poradnik.

immediate edge rejestracja
 • Rejestracja – Na stronie głównej nowi użytkownicy znajdą formularz rejestracyjny. W tym kroku wymagane będą prawdziwe informacje o użytkowniku, takie jak imię oraz nazwisko,aktualny adres e-mail i prawidłowy numer telefonu komórkowego. Zgodnie z komunikatem, który się pojawi, podane informacje zostaną przetworzone i skierowane do właściwego brokera. Użytkownicy zostaną przekierowani na kolejną stronę, jeśli proces rejestracji zakończy się sukcesem.
 • Weryfikacja telefoniczna – Po zakończeniu procesu rejestracji, nowi użytkownicy będą musieli zweryfikować swoje konto i prawdziwość podanych danych poprzez telefon. Po zakończeniu weryfikacji telefonicznej, klient może zalogować się na swoje konto.
 • Ustawienia konta – Użytkownicy mogą dokończyć konfigurację konta dopiero po weryfikacji telefonicznej, tworząc silne hasło, które pozwoli im zalogować się na konto oraz uzupełnić wszystkie wymagane dane osobowe.
 • Pierwsza wpłata – Kolejny krok wymaga od klientów zdeponowania kwoty równej ich pierwszej inwestycji. Aby rozpocząć zarabianie na Immediate Edge, musisz równowartość 250 dolarów amerykańskich około 1300zł. Możemy to zrobić na wiele sposobów takich jak przelew bankowy, poprzez kartę kredytową lub debetową Visa, MasterCard, czy też Skrill i PayPal. Wypłatę również można zlecić na kilka różnych sposobów.
 • Konto demo – Dla inwestorów, którzy są sceptycznie nastawieni do platformy, Immediate Edge ma sekcję demo. To konto demo pozwala inwestorom eksperymentować z platformą przed zainwestowaniem prawdziwych pieniędzy. Polecamy zacząć handel od wirtualnej gotówki, która jest dostępna właśnie na koncie demo.
 • Gra na prawdziwe pieniądze – Użytkownicy, którzy przeszli trening na koncie demonstracyjnym są gotowi do zainwestowania prawdziwych pieniędzy. Przed rozpoczęciem handlu na żywo, należy sprawdzić ze swoim managerem rachunku, czy wszystko jest w porządku. Aby ograniczyć niebezpieczeństwo utraty pieniędzy na platformie, opiekun twojego konta pomoże Ci w ustawieniu parametrów handlowych. Po wykonaniu tego kroku, kliknij opcję handlu na żywo.

Immediate Edge Recenzja i Ocena

Immediate Edge to solidny program zawierający złożone algorytmy wspomagające handel kryptowalutami. Transakcje odbywają się całkowicie na autopilocie, a system jest w bardzo intuicyjny nawet dla nowego użytkownika.

Użytkownicy mogą śledzić wszystkie swoje transakcje w czasie rzeczywistym dzięki technologii zastosowanej przez twórców platformy. Według deweloperów, strona internetowa Immediate Edge jest chroniona przez szyfrowanie klasy wojskowej. Jednak przy inwestowaniu trzeba pamiętać, że zawsze istnieje ryzyko straty swoich środków, wiec używajcie tej platformy z głową.

Podziel się z nami swoją opinią

Dodaj Odpowiedź

Thunderbird.pl - Najlepszy Ranking Produktów !
Logo