Erotilink – Opinie i Recenzja o portalu randkowym

Erotilink to platforma randkowa, która jest jedyna w swoim rodzaju na świecie i wśród stron, z których korzystają liczni polscy single szukający dyskretnych, niezobowiązujących spotkań dla dwojga.

Ten portal jest dla osób, które chcą się dobrze bawić. Od momentu uruchomienia, ten serwis randkowy zgromadził około 200.000 użytkowników, a nowi dołączają codziennie. Sukces w znalezieniu partnera wynosi 89%.

Zalety
  • Bardzo duża baza prawdziwych użytkowników
  • Darmowa rejestracja na portalu
  • Dobry algorytm parujący
  • Duże możliwości jeśli chodzi o wyszukiwanie partnera do konkretnych celów
  • Polski portal
  • Dedykowana aplikacja mobilna
Wady
  • Aby w pełni korzystać z portalu warto kupić konto premium

Dołączenie do serwisu Erotilink jest proste i całkowicie bezpłatne, wymagane jest tylko podanie adresu e-mail, aby utworzyć konto. Tworzenie swojego profilu zajmie tylko kilka minut.

Wystarczy dodać kilka interesujących informacji o sobie i swoich pragnieniach: czy chcesz flirtować z innymi online, czy szukasz przyjacielskiego partnerstwa typu „friends with benefits”, czy może spokojnego, powolnie rozwijającego się związku.

Możliwości są nieograniczone! Gdy opiszesz swoje preferencje i określisz, czym jesteś zainteresowany, możesz rozpocząć poszukiwania przyjaciół: innych użytkowników mieszkających w Twojej okolicy lub osób dopasowanych do Ciebie przez algorytm serwisu.

Czytaj więcej  CleanMyMac X Opinie, Recenzja - Czy warto kupić?

Możesz nawiązać z nimi kontakt, wysyłając im oczko, dodając ich do listy znajomych lub w inny sposób ujawniając swoje zainteresowanie, jak to określa serwis. Jeśli znajdziesz kogoś, z kim dzielisz wspólne marzenie, zacznij rozmawiać za pomocą prywatnych wiadomości lub jeśli zamierzasz rozmawiać z wieloma osobami jednocześnie, zawsze możesz wejść na ogólny czat publiczny.

Erotilink oferuje wiele funkcji, które pozwolą Ci się zabawić podczas poszukiwania idealnego towarzysza na przypadkowe spotkania. Możesz połączyć się z innymi singlami na różne sposoby. Jednym z najbardziej popularnych jest funkcja „Hot or not?”, która pozwala pokazać określonym osobom swoje zainteresowanie.

Nawet jeśli Twoje konto nie jest płatne, oprócz korzystania z „Hot or not?”, możesz rozmawiać z innymi użytkownikami na czacie, pisać na forum, szukać osób podobnych do siebie i ignorować te, które nie wzbudziły Twojego zainteresowania, oraz sprawdzać, kto jest online o dowolnej porze dnia i nocy.

Otrzymujesz powiadomienia o tym, że ktoś przeczytał Twoją wiadomość, a także możesz ukrywać je. Możesz też zwiększyć widoczność swojego profilu. Możesz korzystać z portalu z poziomu aplikacji mobilnej bez ograniczeń oraz uzyskać dodatkową ochronę prywatności.

Założenie konta na portalu randkowym jest bezpłatne i zajmuje tylko kilka minut. Wymagane jest podanie kilku prawdziwych informacji o sobie oraz określenie swoich oczekiwań. Ważne, aby podać szczegóły dotyczące preferencji i pragnień, by umożliwić dobór odpowiedniego towarzysza.

Czytaj więcej  Erodate - Recenzja i Opinie o dużym portalu randkowym

Możesz napisać, czy szukasz jednorazowego, niezobowiązującego spotkania, czy dłuższego związku typu „friends with benefits”. Możliwości są nieograniczone, jedynym ograniczeniem jest własna wyobraźnia.

Kiedy znajdziesz osobę, która podziela Twoje marzenia, wystarczy rozpocząć rozmowę. Możesz również wyrażać swoje zainteresowanie za pomocą różnych funkcji dostępnych na stronie, takich jak „Hot or not?”, za pomocą której możesz pokazać swoje zainteresowanie innym użytkownikom.

Nawet jeśli Twoje konto nie posiada statusu premium, możesz rozmawiać z innymi użytkownikami na czacie, szukać osób podobnych do siebie, ignorować te, które nie wzbudziły Twojego zainteresowania i sprawdzić, kto jest online w dowolnym momencie.

Otrzymuj powiadomienia o tym, że ktoś przeczytał Twoją wiadomość, a także ukrywaj je. Możesz również zwiększyć widoczność swojego profilu oraz korzystać z platformy z poziomu aplikacji mobilnej.

erotilink

Aby się zalogować na portal, wystarczy wpisać swój adres e-mail i postępować zgodnie z instrukcjami, które otrzymałeś w wiadomości e-mail. Nie musisz się też martwić o swoją prywatność i bezpieczeństwo danych, ponieważ w Erotilinku Twoje dane są chronione.

Administratorzy szybko blokują konta, które wydają się nieprawdziwe lub niebezpieczne. Ochrona użytkowników przed oszustami i kradzieżą danych jest jednym z głównych priorytetów tego serwisu.

Możesz być pewien, że Twoje dane osobowe i finansowe są bezpieczne nawet po zakupie opcji premium lub po podzieleniu się nimi z innymi użytkownikami.

Czytaj więcej  Ranking VPN 2022

Portal Erotilink posiada zaawansowany system bezpieczeństwa, który chroni przed oszustwami i kradzieżą danych przez osoby trzecie. Jeśli szukasz bezpiecznego portalu randkowego, Erotilink jest idealnym miejscem dla Ciebie.

Jeśli zdecydujesz, że chcesz zakończyć swoją przygodę z Erotilink, pomożemy Ci usunąć Twoje konto i profil z serwisu.

Jeśli masz konto Premium, pamiętaj, że jego odnawianie jest całkowicie automatyczne. Dlatego zalecamy skontaktowanie się z obsługą klienta Erotilink, aby upewnić się, że Twoja subskrypcja została prawidłowo zakończona.

Opinie o Erotilink są zgrubsza pozytywne i nie widać narzekania użytkowników na temat interfejsu tego portalu czy też botów. Erotilink posiada ogromną bazę realnych użytkowników co sprawia, że łatwiej znaleźć wymarzonego partnera bądź partnerkę.

Algorytm dopasowujący użytkowników w pary jest bardzo sprawny i rzeczywiście udaje mu się parować ludzi którzy pasują do siebie.

Nasza ocena portalu randkowego Erotilink nie może być inna niż bardzo pozytywna. Ogromna baza użytkowników, przejrzysty interfejs, dedykowana aplikacja mobilna, brak ukrytych kosztów, możliwość darmowego użytkowania portalu czy też ich algorytm dopasowujący w pary to tylko największe z plusów.

Szczerze polecamy rejestracje na tym portalu. Albo sprawdźcie kolejną recenzję portalu

Podziel się z nami swoją opinią

Dodaj Odpowiedź

Thunderbird.pl - Najlepszy Ranking Produktów !
Logo