Italki Opinie, Recenzja – Przeczytaj zanim zapłacisz

29 sierpnia 2022

Italki opinie i recenzja

Italki jest najbardziej elastycznym i przystępnym miejscem do znalezienia korepetytora dla dowolnego języka, którego się uczysz. Mają ogromną liczbę nauczycieli oferujących zajęcia dla studentów w ponad 100 różnych językach. Jako uczeń, będziesz mógł znaleźć korepetytora, który najlepiej pasuje do Twojego stylu nauki, harmonogramu i osobowości. Nauczyciele mogą dodawać własne ceny i tworzyć własne harmonogramy.

Zalety
 • Tysiące nauczycieli uczących setki języków
 • Łatwe w obsłudze filtry, dzięki którym znajdziesz odpowiedniego nauczyciela
 • Ceny lekcji dostosowane do każdego budżetu
 • Aplikacja i strona internetowa są łatwe w użyciu
 • Bezpłatne funkcje pozwalające na darmową naukę
 • Elastyczność dzięki którym możesz się uczyć o dowolnych porach dnia czy nocy
Wady
 • Są lepsi i gorsi nauczyciele
 • Wyższa cena nie zawsze oznacza wyższą jakość
 • Czasami wybór nauczycieli jest przytłaczający

Italki Cena

Ceny różnią się w zależności od nauczyciela i języka, którego chcesz się nauczyć. Ceny zaczynają się od 4$ czyli równowartości około 20zł a inne potrafią sięgnąć nawet $60 za godzinę. Większość jednak kształtuje się w okolicach 10$ za godzinę nauki. Właśnie teraz italki oferuje 10 dolarów dodatkowego kredytu przy pierwszym zakupie.

Bardzo rzadko zdarza mi się polecić jakiś konkretny program edukacyjny dla wszystkich użytkowników, niezależnie od języka, którego się uczą. Ale program italki stanowi tutaj wyjątek, na platformie znajdziemy masę nauczycieli z większości języków dostępnych na naszym globie.

Każdy, kto uczy się jakiegokolwiek języka, może skorzystać z italki.

I naprawdę mam tutaj na myśli każdy język. Możesz znaleźć korepetytora online dla prawie każdego języka, którego chciałbyś się nauczyć. Są języki, o których nigdy nie słyszałem, a które mają korepetytorów na italki.

W niemal każdym przypadku italki będą zarówno najtańszym, jak i najwygodniejszym miejscem do znalezienia nauczyciela języka, który Cię interesuje.

Ta szczegółowa recenzja sprawdzi każdy aspekt tego, najważniejsze czyli sprawnej nauki języka.

Spis Treści:

Co to jest italki?

Italki jest platformą, na której możesz zarezerwować zajęcia językowe online bezpośrednio u nauczyciela. Na italki znajdziesz tysiące niezależnych nauczycieli oferujących zajęcia w przystępnych cenach. Nauczyciele sami ustalają swój harmonogram, cenę, mają unikalne kwalifikacje i doświadczenie i pochodzą z najróżniejszych zakątków świata.

Italki samo w sobie nie oferuje żadnych zajęć, to po prostu platforma na której nauczyciele oferują swoje usługi w formie zdalnej za określoną cenę. Płatności dokonuje się za pośrednictwem italki, a zajęcia zazwyczaj odbywają się przez Skype, ale są też dostępne inne opcje takie jak WeChat, FaceTime czy Whatsapp.

Języki dostępne na italki oraz ceny

W żadnym innym miejscu nie znajdziesz tylu nauczycieli i tylu nauczanych języków. Aby dać Ci wyobrażenie o tym, jak wielu nauczycieli jest na italki, to powiemy tylko, że w chwili pisania tego artykułu na stronie jest 6115 nauczycieli języka angielskiego dostępnych online, 1184 nauczycieli języka japońskiego czy 3799 nauczycieli języka hiszpańskiego !

Możesz znaleźć nauczyciela dla każdego z ponad 150 różnych języków. O niektórych językach nawet nie słyszałem.

Ta obfitość dostępnych nauczycieli języków obcych otwiera wiele opcji i pozwala Ci być bardziej wybrednym niż w innym przypadku mógłbyś być.

Jeśli wolisz, aby Twój nauczyciel pochodził z określonego kraju, był w określonym przedziale wiekowym, był native speakerem lub miał doświadczenie w nauczaniu określonych grup wiekowych to dzięki italki możesz takowego znaleźć.

Na italki, każdy nauczyciel ustala swoje własne ceny. Nic dziwnego, że może to prowadzić do ogromnych różnic w cenach za godzinę lekcji.

Na przykład, w przypadku języka hiszpańskiego, można znaleźć kilku nauczycieli pobierających ponad 50 dolarów za godzinę. Na szczęście, po drugiej stronie, jest obecnie 689 nauczycieli pobierających opłaty w przedziale $4-$9 za godzinę.

Ceny będą się również różnić w zależności od podaży i popytu na nauczycieli poszczególnych języków. Ponadto, nauczyciele z krajów bardziej rozwiniętych gospodarczo prawie na pewno będą pobierać więcej za godzinę niż nauczyciele z krajów nieco biedniejszych.

Ten ogromny wybór nauczycieli o zróżnicowanych harmonogramach sprawia, że można znaleźć swojego idealnego mentora i brać udział w zajęciach online bez wydawania fortuny.

Nie tylko to jest plusem platformy, jeśli twoim językiem ojczystym jest np. język polski to możesz prawdopodobnie znaleźć kogoś, kto uczy języka docelowego i zna również twój język ojczysty.

Typy nauczycieli

Dostępne są dwa różne rodzaje nauczycieli – nauczyciele zawodowi i korepetytorzy.

Nauczyciele Zawodowi posiadają co najmniej jedną z poniższych cech, która została zweryfikowana przez zespół italki:

 • Doświadczenie zawodowe w nauczaniu w szkole, na uniwersytecie lub w instytucie językowym
 • Wyższy stopień naukowy w dziedzinie edukacji
 • Świadectwo nauczania

Korepetytorzy społeczni nauczają języka ojczystego albo w zaawansowanym stopniu znają inny język, którego nauczają.

Zazwyczaj, choć nie zawsze, profesjonalni nauczyciele są drożsi i mają większe doświadczenie w nauczaniu. Jest bardziej prawdopodobne, że mają dodatkowe materiały lub przygotowują lekcje specjalnie dla ucznia.

Społeczni korepetytorzy będą lepszym pomysłem, jeśli bardziej interesuje Cię swobodna konwersacja, dzięki której poprawisz swoje zdolności językowe.

Brałem udział w zajęciach z korepetytorami , których uważam za znacznie bardziej wykwalifikowanych niż niektórzy profesjonalni nauczyciele. Pamiętaj, że to tylko etykiety, a każdy nauczyciel czy korepetytor jest wyjątkowy.

Wybór nauczyciela i planowanie harmonogramu zajęć

Zanim jeszcze zaczniesz wybierać potencjalnych nauczycieli, proponuję poświęcić kilka chwil na zastanowienie się i odpowiedzenie sobie na pytanie jak wyglądałaby Twoja idealna godzina lekcyjna z języka obcego? Czego chciałbyś się na niej dowiedzieć?

 • Czy chcesz, aby nauczyciel tłumaczył Ci rzeczy w Twoim języku ojczystym, gdy nie zrozumiesz czegoś?
 • Chcesz się skupić na nauce konkretnych zagadnień z gramatyki danego języka?
 • Czy wolisz naukę przez swobodną konwersację?
 • Czy są jakieś konkretne materiały, przez które chciałbyś przerobić?
 • Co jeszcze chciałbyś przerobić na swoich lekcjach?

Nie ma dobrych i złych odpowiedzi na te pytania. Każdy będzie miał inne preferencje i idealna lekcja dla każdej osoby będzie trochę inna.

Gdy już wiesz, czego szukasz w swojej idealnej lekcji, możesz zacząć poszukiwania odpowiedniego nauczyciela.

Jednak ze względu na samą liczbę dostępnych nauczycieli, wybór tego idealnego może być nieco utrudniony. Na szczęście italki ma kilka funkcji, które ułatwią Ci to zadanie.

Jak widać na powyższym obrazku, można zobaczyć z jakiego kraju pochodzi nauczyciel. Jest to bardzo pomocne, jeśli wolisz ćwiczyć konkretną odmianę języka. Na przykład, jeśli planujesz podróż do Peru, może być bardziej sensowne, aby ćwiczyć peruwiańską odmianę hiszpańskiego.

Będziesz mógł również zobaczyć ile lekcji w tygodniu przeprowadza dany nauczyciel, jakie ma oceny, jak wygląda jego harmonogram, ewentualne inne języki które zna, krótką prezentację video oraz opis o sobie.

Jeśli klikniesz na danego nauczyciela, zostaniesz przeniesiony do jego profilu, który zawiera nieco więcej informacji.

Jedną z rzeczy, która okazała się naprawdę pomocna przy wyborze moich nauczycieli, było przeczytanie recenzji napisanych przez innych studentów.

To dość rzadkie, że ludzie dają złe recenzje sam nienawidzę tego robić. Jednak dzięki temu możesz dowiedzieć się czy dany nauczyciel rzeczywiście przykłada wagę do nauczania.

Na przykład, nienawidzę, gdy nauczyciele próbują nauczyć mnie wielu słówek lub przychodzą na lekcję ze sztywnym planem nauczania, od którego nie chcą odejść. W sekcji recenzji można zazwyczaj znaleźć komentarze innych uczniów dotyczące tego typu rzeczy.

Można spędzić godziny czytając opinie i recenzję uczniów na temat nauczycieli i dalej nie znaleźć tego jedynego.

Chociaż z grubsza dowiesz się czy nauczyciel będzie Ci odpowiadał, nie można wiedzieć tego na pewno, dopóki nie będziesz miał z nim zajęć. Dobrą wiadomością jest to, że italki ułatwia wypróbowanie nowych nauczycieli.

Większość nauczycieli oferuje 30-minutowe zajęcia próbne, często za połowę ceny lub po prostu dużo mniej niż w przypadku regularnych lekcji.

Polecam zaplanowanie lekcji próbnych z kilkoma różnymi nauczycielami, a następnie kontynuowanie regularnych zajęć z jednym lub dwoma, którzy najlepiej pasują do Twoich preferencji edukacyjnych.

Rezerwacja lekcji i płatność

Kiedy znajdziesz nauczyciela, z którym chciałbyś umówić się na lekcję, po prostu kliknij na przycisk „Zarezerwuj lekcję”. Możesz również skontaktować się z nauczycielem i zadać mu pytania przed rozpoczęciem zajęć.

Często okazuje się, że niektórzy nauczyciele mają kilka rodzajów zajęć, które oferują.

Dodatkowo, prawdopodobnie znajdziesz kilka różnych opcji dostępnych dla pojedynczej lekcji. Może to być np. różna długość każdej lekcji lub możliwość wykupienia pakietu kilku lekcji w niższej cenie.

W kolejnym kroku, będziesz musiał wybrać czas, w którym chcesz, aby lekcja się odbyła. Jest to łatwe do zrobienia, ponieważ harmonogramy w italki pokazują, kiedy nauczyciel jest dostępny zgodnie z Twoją strefą czasową.

Po wybraniu godziny zajęć wybierzesz platformę, z której będziesz korzystać podczas lekcji i dodasz swoją nazwę użytkownika.

Chodzi tutaj o to czy lekcje będą odbywać się na Skype, Facetime, Hangouts czy może Whatsapp

Platforma posiada także ich własny system zwany italki Classroom, który dobrze sprawdza się w przypadku lekcji wideo i umożliwia łatwe przesyłanie wiadomości oraz udostępnianie ekranu, ale można również zdecydować się na korzystanie z narzędzia komunikacyjnego, które jest dla Ciebie wygodniejsze.

Możesz również zostawić wiadomość dla nauczyciela przed rozpoczęciem lekcji.

W tym momencie nadchodzi czas zapłaty za wykupioną lekcję.

Aby brać lekcje na italki, możesz albo zapłacić za lekcje u konkretnego nauczyciela, albo kupić kredyty italki. Kredyty mają taką samą wartość jak dolary amerykańskiego i mogą być wykorzystane do zakupu zajęć z dowolnym nauczycielem na platformie italki.

Kiedy zdecydujesz się zapłacić za lekcję, pakiet lekcji lub kredyty, zobaczysz również opłatę manipulacyjną dołączoną do Twojej wpłaty, w zależności od metody płatności, którą wybierzesz. Dla 10 dolarów zapłaconych kartą debetową, to 69 centów. Opłata ta wzrasta do 8,40$, jeśli płacisz za pomocą zwykłego przelewu bankowego!

Dodatkowa opłata spada nieco, jeśli kupisz więcej kredytów. Przykładowo zakup kredytów o wartości 100 dolarów będzie kosztował dodatkowo 4,44 dolara, jeśli zapłacisz kartą debetową lub kredytową.

Zaletą zakupu kredytów zamiast lekcji z konkretnym nauczycielem jest to, że możesz potencjalnie zaoszczędzić trochę pieniędzy na opłacie manipulacyjnej, wpłacając więcej za jednym razem i nie ograniczając się do lekcji z jednym nauczycielem.

Kredyty zostaną w Twoim portfelu aż do momentu ich wykorzystania. Niestety, nie możesz otrzymać zwrotu pieniędzy za zakup, więc pamiętaj, aby kupić tylko tyle kredytów, ile będziesz potrzebował na naukę. Biorąc pod uwagę stosunkowo niewielkie oszczędności w opłacie manipulacyjnej za wyższe kwoty, sugerowałbym nie dodawać zbyt wiele kredytów, chyba że jesteś pewien, że je wykorzystasz.

Kolejną rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że jeśli przez ponad 12 miesięcy nie zalogujesz się na swoje konto italki, stracisz kredyty, które zakupiłeś. Jednakże, jeśli zalogujesz się raz w roku, nawet jeśli nie weźmiesz udziału w żadnych zajęciach, te kredyty pozostaną na Twoim koncie na czas nieokreślony.

Kolejną rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że jeśli przez ponad 12 miesięcy nie zalogujesz się na swoje konto w italki, stracisz wszystkie kredyty, które zakupiłeś. Jednakże, jeśli zalogujesz się raz w roku, nawet jeśli nie weźmiesz udziału w żadnych zajęciach, te kredyty pozostaną na Twoim koncie na czas nieokreślony.

Italki Lekcje

Lekcje na italki to za każdym razem wyjątkowe przeżycie, ponieważ każdy nauczyciel ma inny charakter oraz sposób nauczania.

Miałem lekcje, które były nudne jak flaki z olejem, gdzie marzyłem tylko o zakończeniu tej godziny lekcyjnej.

Zdarzały mi się też lekcje, podczas których czas leciał za szybko i czułem się jakbym rozmawiał z kolegą a nie nauczycielem.

Każdy ma inną osobowość i różne sposoby uczenia się. Bardzo możliwe, że wymarzony nauczyciel jednej osoby będzie najmniej lubiany przez kogoś innego. To, co ja cenię w ulubionym nauczycielu, ty możesz znienawidzić.

Z tego powodu gorąco zachęcam do wykupienia lekcji próbnych u kilku różnych nauczycieli. Każdy z nich będzie oferował unikalne doświadczenie i to od Ciebie zależy, który z nich okaże się dla Ciebie odpowiedni.

Ogólny format większości lekcji, które brałem, był w zasadzie taki sam. Jeśli jest to pierwszy raz, kiedy biorę z kimś udział w zajęciach, zazwyczaj dodaje mnie do Skype’a na kilka minut przed rozpoczęciem zajęć.

Potem, w zasadzie tylko rozmawiamy online, a ja dostaję informację o ewentualnych błędach popełnianych w czasie lekcji. Niektórzy nauczyciele starają się poprawiać każdy błąd, inni pozwalają mi się wyluzować, jeszcze inni robią notatki i przeglądają je na końcu podsumowując nasze postępy. To wszystko zależy od nauczyciela z którym mamy zajęcia.

Nigdy tego nie robiłem, ale jeśli chcesz, zapewne możesz korzystać z podręcznika podczas lekcji, różnych materiałów do czytania lub czegokolwiek innego, co możesz wykorzystać podczas lekcji. Większość nauczycieli jest bardzo elastyczna i dostosowuje się do Twoich życzeń.

Społeczność italki

Italki jest najbardziej znany jako miejsce do znalezienia niedrogich korepetytorów językowych online, ale w rzeczywistości ma do zaoferowania o wiele więcej niż to. Istnieje kilka darmowych funkcji „społecznościowych”, które znajdziesz w aplikacji italki. Przyjrzymy się teraz każdej z nich.

Odkryj

W zakładce Odkryj w aplikacji italki znajdziesz mnóstwo treści stworzonych przez innych członków społeczności italki, zarówno nauczycieli, jak i uczniów.

Tematy i posty

W sekcji „Dla Ciebie” znajduje się kilka ostatnich postów, które mogą Cię zainteresować, podzielonych tematycznie. Posty te zawierają to zazwyczaj ogólne dyskusje o języku, rozmowy na bardziej specyficzne tematy jak jedzenie czy książki, ludzie zadający specyficzne pytania dotyczące języków i wiele ogłoszeń od osób uczących się, szukających partnerów do ćwiczeń.

Na tym ekranie znajdują się również podpowiedzi dla użytkowników chcących poćwiczyć pisanie lub mówienie, które inni użytkownicy mogą zobaczyć w sekcji Ćwiczenie, a następnie przekazać swoje uwagi.

Posty mogą dotyczyć wszystkiego, co tylko przyjdzie Ci do głowy. Często nauczyciele piszą posty, aby pomóc w promocji swoich usług korepetycyjnych.

Ćwiczenie

Ta sekcja jest moją ulubioną i najczęściej używaną z darmowych funkcji italki. Myślę, że jest to najlepsze miejsce, aby poprawić swoje umiejętności pisania w języku którego chcemy się nauczyć.

Działa to w prosty sposób. Piszesz na dowolny temat w języku, którego się uczysz. Następnie ktoś biegły (zazwyczaj native speaker) przychodzi i czyta Twoje teksty, wprowadzając ewentualne poprawki.

Pisząc post upewnij się, że czujesz się komfortowo oceniany przez obcych ludzi w internecie.

Jeśli uważasz, że ta funkcja jest przydatna, odwdzięcz się i pomóż poprawić sposób pisania przez inne osoby. Zostanie to docenione!

Możesz też również nagrać siebie mówiącego o czymkolwiek w języku którego się uczysz, co będzie świetnym sposobem na uzyskanie informacji zwrotnej na temat Twojej wymowy i poprawności wymawianych słów.

Pytania

Jest to kolejna przydatna darmowa funkcja społeczności italki. Tutaj możesz zadać pytanie na każdy temat i problem językowy z jakim się zmagasz.

Mogą to być pytania o to, którego słowa użyć w jakimś kontekście, pytania o gramatykę i wszelkie inne, które Cię zainteresują podczas nauki.

Prawie na pewno okaże się, że ludzie chętnie pomogą Ci z z odpowiedzią na Twoje pytanie. Pomóż innym i odpowiedz na pytania dotyczące twojego ojczystego języka.

Partnerzy w zakresie wymiany językowej

Chociaż lekcje na italki są zazwyczaj dość tanie, to możesz nie wydawać żadnych pieniędzy. Każdy może znaleźć partnera z którym będzie mógł rozmawiać w interesującym go języku.

Jest to coś, co kiedyś było dedykowaną funkcją i możliwe było wyszukiwanie partnerów językowych dzięki poręcznym filtrom, takimi jak język ojczysty, kraj pochodzenia, płeć itp.

Niestety, dzisiaj łączenie się z innymi użytkownikami nie jest już tak proste jak kiedyś. Nadal możesz wysyłać wiadomości do innych osób uczących się języka, ale będziesz musiał napisać post, że szukasz kogoś do połączenia się w taką parę. Największym minusem tej zmiany może być to, że inne sekcje aplikacji są zalane ludźmi poszukującymi partnerów językowych.

Mimo to, potencjał przydatnej wymiany językowej jest bardzo wysoki. Przy tak dużej społeczności użytkowników, łatwo jest znaleźć kogoś, z kim można ćwiczyć języki. Jest to szczególnie pomocne, jeśli jesteś native speakerem języka angielskiego.

Znajdując partnera do do nauki, będziesz oczekiwał, że pomożesz mu w nauce wybranego języka, a on pomoże Tobie. Obie strony będą sobie wzajemnie pomagać.

Kiedy znajdziesz kogoś, z kim chciałbyś porozmawiać, możesz wysłać mu wiadomość lub dodać go do znajomych. Zauważysz, że wielu nauczycieli bierze również udział w wymianach językowych.

Słabe strony platformy italki

Problemy, które mam z italki, są mniej związane z samą platformą, a bardziej z moimi osobistymi nawykami w nauce.

Zawsze miałem problem z zaplanowaniem swojego harmonogramu lekcji. W myślach mogę zaplanować sobie trzy zajęcia w tygodniu, ale ponieważ muszę zaplanować każde z nich indywidualnie, często odkładam to na później i nie biorę udziału w tylu lekcjach w ilu bym chciał i mógł.

Jest to mój osobisty problem ponieważ nie potrafię planować pewnych rzeczy z wystarczającym wyprzedzeniem.

Odkryłem, że jestem o wiele bardziej skłonny brać udział w zajęciach, kiedy mogę po prostu zdecydować w ostatniej chwili, że teraz jest pora na naukę. W większości przypadków w italki, będziesz musiał zaplanować lekcje z co najmniej 12-godzinnym wyprzedzeniem.

Inną wadą, a może po prostu czymś, czego należy być świadomym, jest to, że jakość i wiedza nauczycieli oraz chemia między Wami może być za każdym razem lepsza bądź gorasza. Jest to w dużej mierze związane z osobowością nauczyciela i Twoim preferowanym stylem uczenia się.

Nie sądzę, żeby italki mogło lub powinno coś z tym zrobić, ale jest to coś, czego trzeba być świadomym przed podjęciem nauki. Nauczyciel, który jest źle dopasowany do Twojego charakteru może zniszczyć w Tobie chęć do nauki. Po prostu bądź cierpliwy i wypróbuj kilku nauczycieli. Znajdzie się ktoś, kto będzie dla Ciebie idealny.

Zarabianie na italki – Czyli coś dla nauczycieli

Jeśli szukasz dodatkowego zarobku, nauczanie na italki może być warte rozważenia.

Elastyczność i wygoda pracy w domu jest ogromną zaletą. Możesz ustalić własne godziny pracy, ceny za godzinę nauczania i nie masz obowiązku nauczania każdego ucznia, można zawsze odmówić lekcji.

Dodatkowo, nauczanie może być naprawdę przyjemne. Będziesz miał okazję rozmawiać z uczniami z całego świata i uczyć się o nich, ich życiu i kulturze.

Jeśli wszystko pójdzie dobrze i zostaniesz zaakceptowany, możesz wtedy zabrać się za ustawienie swojego harmonogramu oraz cen za godzinę.

Trzeba zwrócić uwagę, że nie można aplikować na wszystkie języki, niektóre są już zamknięte dla nowych nauczycieli. Sądzę, iż związane jest to z nadmiarem takowych w niektórych językach. Aktualną listę znajdziesz tutaj.

Jeśli zostaniesz zaakceptowany jako nauczyciel na italki, nie oznacza to, że od razu będziesz miał wielu studentów chcących brać u Ciebie lekcje. Nowi nauczyciele prawie w każdym przypadku będą musieli początkowo obniżyć swoje ceny, dopóki nie zdobędą pozytywnych opinii od nowych studentów.

Jako nowy nauczyciel, sugerowałbym bycie elastycznym w stosunku do potrzeb każdego ucznia i naprawdę starać się uczyć nawet ponad miarę. Może to być robienie dodatkowych notatek na różne tematy, nad którymi mogą pracować, szukanie dodatkowych materiałów, które mogą cieszyć się powodzeniem, pozwalanie, aby lekcje trwały nieco dłużej, lub cokolwiek innego, co możesz wymyślić, aby pomóc swoim uczniom.

Najprostszym sposobem na zarobienie większych pieniędzy na italki jest utrzymanie zapełnionego harmonogramu, a najlepszym sposobem na to jest posiadanie wielu stałych studentów.

Podsumowanie recenzji italki

Italki jest najbardziej użytecznym narzędziem, jakie znajdziesz do nauki różnych języków i jest czymś, co bardzo szczerze mogę polecić.

Niezależnie od tego, gdzie mieszkasz i jakiego języka chciałbyś się nauczyć, udział w zajęciach na italki będzie niezwykle pomocny i korzystny.

A jeśli nie masz zbyt dużo pieniędzy do wydania na zajęcia, to też nie jest problem. Na platformie italki jest ogromny potencjał dotyczący wymiany językowej i inne darmowe funkcje społecznościowe, dzięki którym możemy uczyć się tak naprawdę za darmo. Polecam wypróbowanie italki do nauki języków obcych.

Italki FAQ

Czy italki jest bezpieczne?

Platforma italki jest całkowicie bezpieczna. Twoje dane osobowe są chronione, a italki pomoże Ci rozwiązać wszelkie potencjalne problemy z płatnościami lub korepetytorami. italki jest znacznie bezpieczniejsze niż znalezienie korepetytora i zapłacenie mu prywatnie.

Czy italki oferuje wersję próbną?

Italki nie posiada darmowej wersji próbnej, ale większość korepetytorów oferuje lekcje próbne po obniżonej cenie. Jest to świetny sposób na wypróbowanie lekcji z różnymi korepetytorami i znalezienie tego, który najbardziej Ci odpowiada. Korepetytorzy oferują również zniżki, jeśli zarezerwujesz u nich kilka lekcji. Jest to jeden z najlepszych sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy na lekcjach języka obcego.

Czy dzięki italki nauczymy się mówić płynnie w wybranym przez nas języku obcym?

Tak, zdecydowanie można nauczyć mówić czy pisać płynnie w wybranym języku obcym. Praktyczne ćwiczenia z native speakerami jest najlepszym sposobem na naukę języka, a italki sprawia, że jest to naprawdę łatwe. Ceny lekcji są również przystępne, więc możesz nawet zaoszczędzić pieniądze ucząc się z italki zamiast zapisywać się na drogi kurs językowy.

Jak często powinienem korzystać z italki?

To zależy od Twojego budżetu i tego, jak szybko chcesz się nauczyć innego języka. Idealnym rozwiązaniem jest wzięcie 2 lub 3 godzin lekcji tygodniowo. To daje pewność, że ćwiczysz konsekwentnie, ale nie przytłoczysz się nowym materiałem. Możesz również poprosić swojego nauczyciela italki o przesłanie ćwiczeń które wykonasz poza lekcjami.

Kiedy powinienem zacząć lekcje z italki?

Powinieneś zacząć lekcje z italki, jak tylko postanowisz uczyć się języka obcego. Praktyka z native speakerami to najszybszy sposób na poprawienie swoich umiejętności językowych. Jeśli zaczniesz lekcje italki, gdy tylko zaczniesz uczyć się języka, nauczysz się również poprawnej wymowy i unikniesz błędów, które popełniają osoby korzystające tylko z aplikacji mobilnych.

Podziel się z nami swoją opinią

   Dodaj Odpowiedź

   Thunderbird.pl - Najlepszy Ranking Produktów !
   Logo