Tutlo – Opinie, recenzja, logowanie, cena

Jesteś ciekawy jakie są opinie o Tutlo w internecie? Zajrzyj do naszego artykułu, aby dowiedzieć się, czym jest, jak funkcjonuje oraz co oferuje w kwestii nauki języków obcych online. Przejrzyj opinie, ceny i szczegółowe informacje o szkole.

Tutlo – Opinie oraz zalety i wady w skrócie

Zalety
 • Nauka z native-speakerami
 • Ilość kursów oraz kategorii wiekowych
 • Lekcje próbne
 • Dostępność
 • Elastyczność
 • Platforma online
 • Aplikacja mobilna
Wady
 • Niektóre ceny kursów są wysokie
 • Nie ma możliwości wcześniejszego zapoznania się z lektorem

Co to jest Tutlo?

Pomysł na tę inicjatywę zrodził się w głowach dwóch Polaków, Damiana Strzelczyka i Tomka Jabłońskiego. Zwerbowali oni do współpracy szkołę Angloville oraz twórców słownika Glosbe. Skuteczne podejście do nauki online oraz techniczna wiedza to podstawowe zalety tej grupy.

Dzięki temu udało im się stworzyć interesującą platformę do nauki zdalnej, co jest unikalnym produktem na polskim rynku edukacji. Możliwość uczenia się języka o dowolnej porze dnia bez konieczności wcześniejszego umawiania się to główne zalety tej szkoły językowej.

Nauka angielskiego online to coś więcej niż tylko oszczędność czasu. Platforma Tutlo to interesujące rozwiązanie do nauki języka angielskiego przez Internet.

tutlo recenzja

Tutlo – Cena, ile kosztuje lekcja?

Zapis na platformie jest bezpłatny i nie wymaga spotkania. Po utworzeniu konta uczeń określa swoje wymagania i otrzymuje odpowiedzi na pytania.

Platforma sama proponuje nauczycieli dostosowanych do potrzeb, wśród których są native speakers oraz Polacy dobrze potrafiący wytłumaczyć zagadnienia gramatyczne i ortograficzne.

Koszt jednej lekcji wynosi od 20 do 30 zł. Biorąc pod uwagę fakt, że jest to lekcja indywidualna, to całkiem atrakcyjna oferta. Należy jednak pamiętać, że trwa ona jedynie 20 minut. Dlatego pilni uczniowie nie tracą czasu na pogawędki i od razu zabierają się do pracy.

Jak wygląda przykładowy kurs językowy w Tutlo?

Szkoła online, która dostosowuje się do grafiku użytkowników, dzięki czemu możesz oszczędzić czas, uniknąć dojazdów i uczyć się we własnym tempie? To właśnie Tutlo – szkoła językowa, która umożliwia naukę o dowolnej porze i w dowolnym miejscu.

Ucząc się tutaj 1-na-1, możesz szybko nabrać płynności w mówieniu dzięki indywidualnym zajęciom z polskim lektorem lub native speakerem. Krótki czas trwania lekcji, trwającej 20 minut, pozwoli ci skoncentrować się i wyciągnąć maksimum korzyści z kursu angielskiego dla siebie.

Aby skorzystać z platformy trzeba się zalogować w godzinach 7-22 bo wtedy tylko działa ta platforma, wybrać jednego z prawie tysiąca lektorów i zacząć naukę.

Czytaj więcej  Najlepszy Antywirus 2023 - Ranking Programów Antywirusowych

Uczniowie potrzebują jedynie kamery internetowej oraz mikrofonu. Zajęcia są indywidualne i skoncentrowane na oczekiwaniach oraz postępach w nauce danej osoby. Standardowa lekcja trwa tyle, ile optymalny czas skupienia, aby zapamiętać dużą ilość wiedzy.

Oferta Tutlo to przede wszystkim kursy angielskiego online na żądanie, odbywające się za pośrednictwem specjalnej platformy szkoły. Korzyścią jest brak narzuconego harmonogramu zajęć i elastyczne godziny. Edukacja odbywa się na żądanie, co oznacza, że możesz uczyć się kiedy chcesz bez konieczności wcześniejszego umawiania się. Uczniowie sami wybierają sobie odpowiedni czas na zajęcia, po czym kontaktują się z nauczycielem za pośrednictwem platformy z dowolnego miejsca na świecie i doskonalą swój język.

Szkoła oferuje kursy dla dorosłych, dzieci, a nawet całych rodzin, a także kursy dla firm, które już zaufały jej, takie jak Panek, eobuwie czy Grupa Żywiec. Platforma jest doskonałym wyborem do nauki języków o każdej porze.

Lekcja próbna na platformie

Oferta szkoły obejmuje również lekcję próbną. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy na stronie, podając podstawowe dane kontaktowe. W ciągu 24 godzin przedstawiciel szkoły oddzwoni na podany numer i przedstawi opcje lekcji próbnej dostosowanej do odpowiedniego poziomu zaawansowania. Oczywiście wyjaśni też, jak ta lekcja próbna może odbyć się na platformie Tutlo.

Platforma nauki języka angielskiego online

Platforma Tutlo to niezwykłe narzędzie do nauki języka, stworzone przez grupę Polaków. Umożliwia ona uczenie się o każdej porze dnia, a native speakerzy oraz polscy lektorzy są dostępni na platformie, oferując elastyczne godziny nauki. Polscy lektorzy pomogą również dobrze wyjaśnić zasady gramatyki w języku angielskim.

Jeśli szukasz efektywnego sposobu na naukę języka angielskiego bez konieczności poświęcania dużo czasu na dojazdy, platforma szkoły językowej Tutlo oferuje idealne rozwiązanie w postaci kursów online. Zajęcia dostosowane są zarówno do dorosłych, jak i dzieci i są doskonałą opcją nie tylko w okresie pandemii.

Aplikacja mobilna Tutlo

aplikacja mobilna tutlo

Aplikacja mobilna nazywa się Tutlo nauka angielskiego live i jest dostępna na urządzenia mobilne z iOS oraz Android.

Jeśli brakuje ci czasu na odwiedzanie szkoły lub nie masz dostępu do komputera, aplikacja mobilna platformy Tutlo umożliwi ci odbywanie lekcji zdalnych z lektorem bez konieczności korzystania z komputera stacjonarnego czy laptopa. To idealne rozwiązanie dla zapracowanych osób.

Zarówno opinie użytkowników, jak i ocena aplikacji w sklepie Play potwierdzają, że nauka przez aplikację Tutlo jest nie tylko możliwa, ale również bardzo skuteczna i przydatna.

Jak wygląda nauka języka angielskiego na platformie Tutlo?

Ucząc się przez immersję językową, polegającą na głębokim zanurzeniu się w języku, możesz rozwinąć swoje słownictwo, przełamać barierę mówienia i zdobyć praktykę w posługiwaniu się językiem obcym. Dzięki native speakerom dostępnym na platformie będziesz mieć okazję osłuchać się z różnymi akcentami.

Z Tutlo masz możliwość uczenia się tego, co jest dla ciebie najważniejsze i najbardziej przydatne, a nie tylko tego, co jest określone w podręcznikach. Masz również dostęp do native speakerów, którzy mogą ci pomóc zanurzyć się w języku i poznać różne akcenty. A jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy lub chcesz się skupić na konkretnych aspektach języka, platforma oferuje ponad 50 kursów pełnych słówek i gramatyki.

Czytaj więcej  Erodate - Recenzja i Opinie o dużym portalu randkowym

Nie musisz już rezygnować z nauki języka, bo nie masz czasu na umawianie się z lektorem z wyprzedzeniem. Tutlo oferuje elastyczne godziny, w których możesz skorzystać z lekcji z native speakerem. Dzięki tej platformie możesz uczyć się, kiedy masz na to ochotę, bez konieczności planowania zajęć z wyprzedzeniem.

Na platformie możesz skorzystać z bezpłatnych webinarów, dostępnych po zalogowaniu się na twoje konto użytkownika. To świetny sposób na rozszerzenie swoich wiadomości na temat języka.

Jeśli chcesz spróbować nauki języka przez internet, nie musisz od razu podejmować decyzji o zakupie pełnego kursu. Dzięki darmowej lekcji próbnej oferowanej przez platformę Tutlo, możesz przekonać się, czy ta forma edukacji jest dla ciebie odpowiednia, bez ryzyka poniesienia kosztów.

Oddziały Tutlo w miastach

Tutlo to szkoła języka angielskiego, która oferuje zajęcia online oraz stacjonarne. Nauczyciele na platformie udostępniają swoje usługi przez Internet, ale firma również posiada kilka oddziałów stacjonarnych.

Tutlo posiada odziały tylko w dużych miastach jak Warszawa, Katowice, Wrocław czy Poznań.

#Tutlo4kids czyli nauka języka angielskiego dla dzieci

Szkoła Tutlo oferuje lekcje języka angielskiego dla dzieci od 6 roku życia. Program nauczania jest oparty głównie na elementach wizualnych, ponieważ dzieci w tym wieku nie umieją czytać i pisać.

Szkoła Tutlo zapewnia zajęcia z językiem pisanym i czytaniem dla starszych dzieci. Wraz z postępem w nauce i zdobywaniem nowych poziomów, edukacja skupia się na umiejętnościach czytania i pisania, przy jednoczesnym ograniczeniu udziału elementów wizualnych.

Oto podziała na grupy wiekowe:

 • Tutlo bear – 6-7lat
 • Tutlo bear+friends – 7-8lat
 • Tutlo Junior – 8-9lat
 • Junior+ w Tutlo – 9-10lat

Mów płynnie po angielsku

Szkoła językowa Tutlo oferuje kursy angielskiego online, które pozwalają na mówienie płynnie po angielsku. Dzięki lekcjom z native speakerami, uczniowie mogą skorzystać z różnych akcentów i podejść do nauki, co pomaga im w osiągnięciu tego celu.

W Tutlo, lektorzy pochodzą z całego świata, co daje możliwość poznania różnych akcentów i metod nauczania. Dzięki temu, możesz rozpocząć swoją przygodę z mówieniem po angielsku z większą płynnością.

Oferta Tutlo dla firm

Szkoła językowa Tutlo oferuje rozszerzenie swoich usług dla firm, które chcą szkolić swoich pracowników w zakresie języka angielskiego.

Wśród zalet tej platformy znajdują się zajęcia na różnych poziomach zaawansowania oraz elastyczność w wyborze godzin zajęć. Klienci mogą zapisać się na indywidualne lekcje z native speakerem między godziną 7:00 a 22:00.

Pracodawca może sprawdzić, jak często pracownicy uczestniczą w lekcjach oraz jaki postęp poczynili w nauce, dzięki dostępowi do monitora frekwencji.

Praca dla lektorów w Tutlo

Dzięki szerokiemu gronu lektorów, Tutlo jest w stanie zapewnić swoim użytkownikom nieograniczony dostęp do zajęć z języka angielskiego.

Czytaj więcej  Erotilink - Opinie i Recenzja o portalu randkowym

Firma nieustannie rozwija się i szuka nowych talentów, oferując elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu.

Chcąc zostać lektorem w szkole językowej Tutlo, należy posiadać znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej C1. Można aplikować na stanowisko bezpośrednio na stronie internetowej szkoły.

tutlo

Odstąpienie od umowy

Aby móc korzystać z usług szkoły językowej Tutlo, należy zawrzeć odpowiednią umowę, która określa warunki korzystania z usług oferowanych przez tę szkołę. W przypadku nauki języka angielskiego, umowa ta jest niezbędna, aby móc korzystać z oferty szkoły i rozpocząć proces uczenia się języka obcego.

Aby zacząć korzystać z usług szkoły Tutlo, niezbędne jest podpisanie umowy. Aby to zrobić, trzeba zaakceptować ogólne warunki świadczenia usług (OWU). Zalecane jest zapoznanie się z nimi przed podpisaniem dokumentu.

Jeśli zdecydujesz się na rezygnację z nauki w Tutlo w ciągu 14 dni od podpisania umowy, będziesz mieć prawo do odstąpienia od niej. W takim przypadku nie będziesz ponosić żadnych kosztów z tego tytułu, zgodnie z Kodeksem Cywilnym.

Umowa o kurs językowy Tutlo to typowa umowa, której regulacje są w dużym stopniu określone w Kodeksie Cywilnym.

Jeśli chodzi o wypowiedzenie umowy zawartej z Tutlo, to w zależności od zapisów zawartych w samej umowie lub Ogólnych Warunkach Świadczenia Usług (OWU), konieczne jest zachowanie miesięcznego okresu wypowiedzenia.

W OWU, punkt 33 reguluje tę kwestię i określa sposób rozwiązania umowy.

Jeśli chcesz rozwiązać swoją umowę z Tutlo, będziesz musiał zapłacić za ostatni miesiąc oraz zwrócić różnicę pomiędzy ceną z umowy a udzielonym rabatem. Oczywiście, wypowiedzenie umowy oznacza także utratę rabatu.

To zapis znany z wielu branż, jak telewizja kablowa czy telefonia komórkowa.

Kontakt z platformą Tutlo

Aby skontaktować się z szkołą językową Tutlo, można wybrać formę kontaktu zarówno telefoniczną, jak i mailową. Możliwe jest połączenie z centralą lub z oddziałami znajdującymi się w największych polskich miastach. Infolinia obsługująca cały kraj jest dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 19:00 pod numerem +48 (22) 247 20 45 lub pod adresem email kontakt@tutlo.pl

Siedziba główna szkoły zlokalizowana jest w stolicy, konkretnie w budynku Regus przy ulicy Bolesława Prusa 2.

Jakie są opinie o Tutlo? Czyli podsumowanie naszej recenzji

Opinie udostępniane przez użytkowników aplikacji w internecie są różnorodne. Znaczna większość osób korzystających z programu ocenia go najlepiej, nadając mu maksymalną ilość gwiazdek – pięć.

Szczęśliwi klienci tłumaczą swoje podejście tym, że forma online kursu jest wygodna i pozwala zaoszczędzić czas. Odbiorcy doceniają także dostosowanie długości pojedynczej lekcji do potrzeb, dostęp do bogatego zasobu materiałów edukacyjnych oraz możliwość rozmawiania z osobami mówiącymi w rodzimym języku.

Mimo to, w gronie użytkowników platformy znajdują się również osoby, które oceniają kurs niżej. Najczęściej wskazywanym powodem niezadowolenia jest brak elastyczności wśród wykładowców. Są to jednak opinie stanowiące zdecydowaną mniejszość.

My osobiście uważamy, że platforma Tutlo jest bardzo ciekawą alternatywą dla takich miejsc jak italki czy Preply i szczerze polecamy wypróbowanie nauki na niej.

Podziel się z nami swoją opinią

Dodaj Odpowiedź

Thunderbird.pl - Najlepszy Ranking Produktów !
Logo