Pieprzyc.com – Opinie o portalu oraz nasza recenzja

Zmiana w naszym życiu może przyjść w różnych formach, takich jak nowa fryzura czy próba wyjścia poza strefę swojego komfortu. Niektórzy decydują się na taki krok, aby odmienić swoje życie.

W nowym serwisie o treściach dla dorosłych o nazwie Pieprzyc.com, możesz znaleźć wsparcie w podjęciu decyzji o zmianie swojego życia. Czy można znaleźć partnera na tym portalu? Sprawdź to razem z nami.

Nasza opinia o portalu pieprzyc.com w skrócie

Zalety
 • Konto premium jest bardzo tanie
 • Bezpłatna rejestracja
 • Dobry algorytm parowania
 • Bardzo duże możliwości personalizacji swojego profilu
 • Działa szybko i sprawnie na wszystkich przeglądarkach
 • Strona podsuwa nam tylko profile o podobnych zainteresowaniach do naszego
 • Duża szansa na szybkie znalezienie kogoś dla siebie
Wady
 • Brak aplikacji mobilnej
 • Mimo posiadania premium nie można wysyłać nieograniczonej ilość wiadomości prywatnych
 • Mniejszy ruch na stronie niż np. na Erodate

Jak wygląda rejestracja na portalu pieprzyc.com?

Miałem wątpliwości co do tego portalu z powodu tajemniczej nazwy i niejasnego interfejsu, ale postanowiłem spróbować. Słyszałem, że użytkownicy szukają tam głównie kontaktów seksualnych i taka perspektywa mi się spodobała, ponieważ ostatnie tygodnie spędziłem w celibacie i postanowiłem coś z tym zrobić.

Czytaj więcej  Erodate - Recenzja i Opinie o dużym portalu randkowym

Jednym z dużych zalet serwisu randkowego Pieprzyc.com jest to, że rejestracja jest darmowa. W ostatnich latach coraz częściej spotykam się z serwisami, które wymagają opłat za rejestrację, więc byłem zadowolony, że tak nie jest w tym przypadku.

Proces tworzenia konta jest prosty i przejrzysty – wystarczy wypełnić swoje dane, określić preferencje i lokalizację oraz dodać zdjęcie profilowe.

Podobnie jak inne serwisy randkowe, na Pieprzyć możesz przejść do wyboru potencjalnych partnerów lub partnerki. Możesz wybrać osobę, z którą chcesz umówić się na spotkanie seksualne.

Wyszukiwanie potencjalnych partnerów na portalu pieprzyc.com

Korzystanie z tego serwisu randkowego przypomina trochę szukanie przedmiotów na Allegro, chociaż wiem, że to dziwne porównanie. Ale dodam, że nie uważam tego za wadę – wręcz przeciwnie.

Dzięki temu wyszukiwanie niezobowiązujących spotkań jest bardzo proste. Możesz szybko znaleźć osoby o podobnych zainteresowaniach i zacząć z nimi rozmawiać.

Dzięki specjalnej wyszukiwarce, na stronie Pieprzyc.com możesz łatwo znaleźć osobę, która spełnia Twoje oczekiwania. Wprowadzasz informacje o swoich preferencjach i przeglądasz profile innych użytkowników, którzy je spełniają.

Otrzymujesz listę potencjalnych partnerów lub partnerek. Ta strona randkowa jest zdecydowanie bardziej przejrzysta niż inne serwisy tego typu.

W swoim domu możesz rozmawiać z innymi użytkownikami już po krótkim czasie. Ruch na stronie nie jest imponujący, ale nie są to głównie boty.

Ich stosunek do prawdziwych użytkowników jest bardzo niski, co jest kolejnym atutem tej strony randkowej w porównaniu z innymi nowo powstałymi portalami randkowymi.

Czytaj więcej  Shopee - Opinie, Recenzja, Czy to oszustwo ?

Możesz zdobyć większe uznanie potencjalnej partnerki na stronie, kupując rzeczy zwane lodołamaczami, które są odpowiednikami facebookowych zaczepek lub tinderowych superlajków.

Wadą dla wielu osób może być to, że zwiększenie szans na udaną randkę wymaga zakupu specjalnych kredytów, które pozwalają wysyłać wiadomości innym użytkownikom.

Mimo to, szukanie partnera jest wartościowym inwestowaniem – wiadomości są często przemyślane i według opinii użytkowników na tej stronie jest mniej desperatów niż na innych witrynach (co może być sprzeczne z sugestią zawartą w nazwie).

Pieprzyc.com – konto premium, czy warto?

Nie chcę ukrywać prawdy, ale prawda jest okrutna: mężczyźni mają trudniej niż kobiety na portalach randkowych. Wiadome jest to wszystkim, którzy korzystają choćby z Tindera.

Dlatego, aby zainteresować sobą kobiety o podobnych preferencjach, trzeba się postarać. Na stronie Pieprzyć warto stworzyć atrakcyjny profil i zainteresować sobą druga osobę w pierwszych wiadomościach.

Jeśli chcesz ułatwić sobie znalezienie partnera, powinieneś rozważyć pakiet premium. Ta strona randkowa oferuje bardzo tani abonament premium, zwłaszcza w porównaniu z innymi witrynami tego typu. Za niewiele ponad 20 złotych miesięcznie możesz otrzymać:

 • Pierwsze miejsce w wynikach wyszukiwania
 • Specjalna odznaka przy Twoim profilu
 • 5 darmowych wiadomości, tzw. lodołamaczy czyli możesz rozpocząć konwersację pierwszy
 • Różne zniżki oraz promocje na zakup kredytów

Choć lista opcji nie jest długa, każdy użytkownik premium będzie zadowolony z tego pakietu. Za niewielką kwotę możesz poczuć się jak prawdziwy król serwisu Pieprzyć.com.

Czytaj więcej  Tutlo - Opinie, recenzja, logowanie, cena

Pieprzyc.com – Opinie

pieprzyc.com opinie

Zdaniem naszego zespołu, ten portal jest doskonałym rywalem dla zwykłych portali randkowych, takich jak Tinder, Badoo czy Twoo. Już od dawna wiadomo, że wiele osób szuka portali, które umożliwiają spotkania towarzyskie z innymi ludźmi.

Osoby korzystające z tego portalu zazwyczaj mają ten sam cel. Szukasz portalu randkowego z otwartymi ludźmi? Portal Pieprzyć będzie doskonałym wyborem dla Ciebie!

To świetna alternatywa dla innego portalu, o którym wspomnieliśmy wcześniej (Erodate). Platforma jest bardzo prosta w obsłudze, a intuicyjny panel działa w taki sposób, że każdy sobie z nim poradzi po przejściu procesu rejestracji.

Portal pieprzyc.com – podsuwanie naszej recenzji

Na tej platformie użytkownicy i ich profile to nasze pozytywne zaskoczenie, ponieważ jest mało botów, a dużo osób skupionych na seksie.

Posiadanie premium jest korzystne i łatwe do zrozumienia. Rejestracja jest prosta, a serwis działa sprawnie i szybko wykrywa dokładną lokalizację. Platforma oferuje dużo możliwości.

Oczywiście, skuteczność zależy od tego, czy jesteś osobą o wyrazistym charakterze i potrafisz zainicjować rozmowę albo stworzyć interesujący profil.

Mężczyźni mogą mieć trudniejsze zadanie na tego typu stronach, ale w tym przypadku posiadanie premium znacznie poprawia szanse.

Podsumowując portal pieprzyc.com jest tym czego się spodziewaliśmy i dosyć łatwo znaleźć na nim randkę lub partnerkę na dłużej. Polecamy sprawdzenie tego portalu.

Podziel się z nami swoją opinią

Dodaj Odpowiedź

Thunderbird.pl - Najlepszy Ranking Produktów !
Logo