Prime Advantage opinie, Recenzja, Czy to oszustwo?

Prime Advantage Opinie

1 Miejsce:
Prime-Advantage
Minimalny Depozyt:
250$ czyli około 1300zł
Nasza Ocena: 9.4
Kliknij i zacznij zarabiać

W dzisiejszych czasach można zarabiać pieniądze online na setki sposobów. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać renomowaną firmę, która Ci w tym pomoże. Dlatego zebraliśmy opinie o Prime Advantage abyś ty nie musiał tego robić.

W czasach ogromnego postępu technologicznego, zarabianie pasywnego dochodu lub uzyskanie bezpieczeństwa finansowego nie jest już bardzo trudnym zadaniem.

Prime Advantage jest jedną z opcji inwestycji kryptowalutowych, na które zdecydowaliśmy się rzucić okiem.

Wraz ze wzrostem zainteresowania kryptowalutami, aplikacje handlowe takie jak Prime Advantage zyskały znacznie na popularności. Ich możliwości, z drugiej strony, są wyjątkowe.

Zbadaliśmy więc aplikację Prime Advantage, aby stwierdzić, czy jest to dobra alternatywa. Wpłaciliśmy depozyt i sprawdziliśmy czy da się za pomocą robota Prime Advantage uzyskać stały, pasywny dochód.

Kliknij aby otworzyć konto i zacznij zarabiać

Spis Treści:

Prime Advantage Opinie w skrócie

Ocena:9.4/10
Rodzaj Platformy:Platforma do traidingu kryptowalut
Czy to oszustwo?NIE
Obsługiwane KryptowalutyBTC, ETH, LTC, XRP
Obsługiwane waluty:EUR, USD, Złoty
Minimalny Depozyt:250$ około 1300zł
Dodatkowe Opłaty:BRAK
Wypłaty:24 godziny
Aplikacja Mobilna:Brak aplikacji mobilnej
Support:Mail, telefon
Okres Działanie Pomocy:24/7
Skuteczność prognoz:Ponad 90%

W jaki sposób działa Prime Advantage?

Prime Advantage wykorzystuje sygnały z rynku kryptowalutowego uzyskane z zewnętrznego źródła w celu przeprowadzenia transakcji.

Aplikacja handlowa jest napędzana przez wysoce zaawansowany algorytm sztucznej inteligencji, który monitoruje rynek kryptowalut, światowe trendy oraz najnowsze wiadomości w czasie rzeczywistym, aby dokonać lukratywnych oraz zyskownych wyborów handlowych.

Pomaga użytkownikom sprzedawać, kupować i handlować bitcoinami bez potrzeby interakcji z drugim człowiekiem.

Dane, najróżniejsze wzory i wykresy pozyskiwane z wielu źródeł w internecie są wykorzystywane przez algorytm podczas podejmowania decyzji sprzedaży bądź kupna kryptowaluty.

Ponieważ Prime Advantage jest w pełni zautomatyzowany, nie będziesz musiał poświęcać mu zbyt wiele czasu ani wysiłku.

Oprogramowanie Prime Advantage może być używany przez każdego, kto jest zainteresowany handlem a jego obsługa nie wymaga obszernej wiedzy na temat rynków finansowych.

Czy Prime Advantage to oszustwo?

Platforma Prime Advantage nie wydaje się być scamem czy oszustwem.

Aby działać, program Prime Advantage musi najpierw przetworzyć dane rynkowe przed przekazaniem ich prosto do jednego z brokerów współpracujących z platformą, który następnie wykona zleconą transakcję.

Platforma Prime Advantage łączy nowoczesne podejście do zarabiania pieniędzy oraz klasyczną formę zarabiania na kryptowalutach.

Poza tym robot jest prywatny i zaszyfrowany, co zapewnia, że Twoje dane osobowe oraz środki finansowe pozostają bezpieczne.

Prime Advantage cały czas utrzymuje kontakt z zarejestrowanymi brokerami. Dodatkowo po zakończonej procedurze rejestracji zostanie Ci przydzielony osobisty menedżer konta, który pomoże Ci skonfigurować podstawowe funkcje w Prime Advantage.

Jednak ważne jest, aby zwrócić uwagę na informację o rzekomych milionerach, którzy dorobili się w krótkim czasie ogromnego majątku dzięki Prime Advantage.

Są to tylko chwyty marketingowe, które raczej nie są prawdziwe. Dlatego każdy powinien sprawdzić Opinie o Prime Advantage na własną rękę korzystając chociażby z naszej strony.

Kliknij aby otworzyć konto i zacznij zarabiać

Podstawowe cechy Prime Advantage

 • Łatwe i szybkie wypłatyPrime Advantage używa dosyć nowej funkcji automatycznej wypłaty. Po każdej sesji jedno z narzędzi do wypłaty może obliczyć Twoje zarobki tuż po zakończeniu sesji handlowej na żywo, a gotówka zostanie natychmiast automatycznie wypłacona na Twoje konto w Prime Advantage.
 • Wysoka skuteczność podejmowanych decyzji – Ten robot handlowy wydaje się być niezwykle precyzyjny oraz wysoce skuteczny. Jesteśmy pewni, że program daje swoim klientom ogromny potencjał zarobkowy. Większość użytkowników zamieściła pozytywne opinie o Prime Advantage oraz komentarze, twierdząc, że zarobili znaczne pieniądze przy pomocy tej platformy.
 • Darmowe i szybkie wypłaty – Masz całkowitą kontrolę nad swoimi pieniędzmi i możesz je wypłacić kiedy tylko zechcesz. Jest to prosta i nieskomplikowana procedura. Po prostu wypełnij wniosek o wypłatę, a Twoje zlecenie zostanie rozpatrzone w ciągu maksymalnie 24 godzin. W przypadku innych tego typu platform handlowych proces wypłaty może zająć nawet powyżej tygodnia.
 • Zaawansowania technologia – Algorytm aplikacji handlowej Prime Advantage jest w stanie wyciągnąć odpowiednie dane z rynków kryptowalut i światowych wiadomości finansowych w czasie ich pojawiania się, dzięki wbudowanej sztucznej inteligencji jest niesamowicie sprytny. Na rynku kryptowalut program może zidentyfikować nawet najdrobniejsze sygnały.
 • Konto Demo – Opcja handlu na koncie demonstracyjnym oferowana przez Prime Advantage jest ogromnym plusem całej platformy. Ta darmowa usługa pozwala każdemu zainteresowanemu dowiedzieć się, jak działają sesje handlowe na żywo oraz nauczyć się podstaw z obsługi Prime Advantage. Handel w wersji demo to nic innego jak darmowy trening przed rozpoczęciem handlu na żywo.
 • Prime Advantage – Opinie są tylko pozytywne – Jednym z powodów przyczyniających się do wielkiej popularności tej platformy jest ogromna liczba zweryfikowanych recenzji użytkowników i referencji, które zalał internet. Prime Advantage otrzymuje pozytywne opinie na wiarygodnych stronach z recenzjami trade-botów. Większość chwali łatwość użytkowania, doskonałą technologię stojącą za tą aplikacją, przejrzysty interfejs i szybkie wypłaty.
 • Przejrzysta struktura opłat – Nie ma żadnych dodatkowych opłat związanych z użytkowaniem Prime Advantage. Brokerzy pobierają tylko niewielką opłatę ok. 1% od zarobionych przez Was pieniędzy. Oznacza to, że twórcy aplikacji zarabiają tylko wtedy kiedy zarabia sam użytkownik.
 • Obsługa klienta – W przypadku, gdy użytkownicy doświadczają jakichkolwiek trudności podczas sesji handlowych, dostępna jest dla nich pomoc. Klienci mają dostęp do czatu na żywo, poczty elektronicznej oraz dedykowanego numeru telefonu, który działa przez cała dobę siedem dni w tygodniu. Klienci mogą również skontaktować się z profesjonalnymi menedżerami kont, aby uzyskać pomoc na wszystkie interesujące ich tematy związane z platformą Prime Advantage.
 • Zaprzyjaźnieni brokerzy – Grupy Financial Conduct Authority i Australian Securities and Investments Commission, odpowiadają za dobór brokerów w Prime Advantage. Poprzez algorytm robota, te partnerskie firmy brokerskie dają dostęp do transakcji rynkowych, a jednocześnie zabezpieczają aktywa swoich klientów.
Czytaj więcej  PeerBerry Opinie, Recenzja - Przeczytaj zanim zainwestujesz!

Zakładanie konta na Prime Advantage

Potrzebny czas: 2 minuty.

Zakładanie konta w Prime Advantage

 1. Rejestracja Konta


  Aby rozpocząć proces rejestracji konta na Prime Advantage, przejdź do oficjalnej strony Prime Advantage klikając tutaj i utwórz konto za darmo. Nie ma żadnych opłat rejestracyjnych. Wypełnij wszystkie pola podając prawdziwe dane, w tym adres e-mail i numer telefonu. Utworzenie hasła do konta Prime Advantage jest wymagane w ramach procedury rejestracji. Trudne do odgadnięcia hasła zwiększą ogólne bezpieczeństwo Twojego konta.

 2. Depozyt


  Następnym krokiem jest zasilenie konta Prime Advantage kwotą co najmniej 250 euro/dolarów, aby aplikacja mogła rozpocząć handel w Twoim imieniu. Proces wpłaty jest prosty i szybki. Karty debetowe / kredytowe,szybkie przelewy, portfele elektroniczne i portfele kryptowalutowe to najpopularniejsze sposoby na dokonanie wpłaty. Ponieważ strona jest zabezpieczona protokołem SSL, wszystkie Twoje dane osbowe będą całkowicie bezpieczne, a Twój depozyt będzie chroniony przez brokerów partnerskich.

 3. Aktywacja konta demo

  Celem tego etapu jest umożliwienie ci nauki z podstaw obsługi aplikacji Prime Advantage. Demo pomoże Ci w nauce i zapoznaniu się z wszystkimi dostępnymi funkcjami oraz podstawowymi ustawieniami. Więc kiedy wreszcie przejdziesz do gry na prawdziwe pieniądze nie będziesz zaskoczony. Jest to idealne rozwiązanie dla nowych traderów, ponieważ pozwala ćwiczyć handel zanim będziesz gotowy do gry na prawdziwe pieniądze. Jedną z najlepszych rzeczy w handlu demo jest to, że nie będziesz potrzebował żadnych prawdziwych pieniędzy, aby zacząć, ponieważ Twoje konto będzie wypełnione w całości wirtualnymi dolarami.

 4. Handel prawdziwymi pieniędzmi

  Jest to ostatni etap procesu rejestracji. Po zapoznaniu się z podstawami obsługi programu wreszcie będziemy gotowi do handlu na żywo. Przed rozpoczęciem zarabiania, zalecamy wszystkim użytkownikom, aby poćwiczyli handel na rachunku demonstracyjnym. Jest to nie tylko dobre ćwiczenie bez ryzyka utraty środków, ale także daje doświadczenie, którego potrzebujesz, aby być zostać dobrym inwestorem. Jeśli będziesz miał jakiekolwiek problemy zawsze możesz poprosić o pomoc swojego account managera.

Czytaj więcej  EstateGuru Opinie, Recenzja - Przeczytaj zanim zainwestujesz

Dlaczego Prime Advantage jest tak wyjątkowy?

Ogromne możliwości – Nawet początkujący handlowcy mogą używać botów handlowych i zarabiać na nich porządne pieniądze. Ten robot obiecuje wysokie zyski, twierdząc, że transakcje wykonywane przez algorytm są bardzo szybkie i dzięki temu wysoce opłacalne. Proces rejestracji i weryfikacji jest prosty i szybki, a konto próbne pozwala klientom ćwiczyć przed zainwestowaniem w prawdziwych pieniędzy. Ogólnie rzecz biorąc, interfejs robota jest bardzo przejrzysty oraz przyjazny dla użytkownika, a handlowcy są w stanie kontrolować ustawienia, zarządzać ryzykiem oraz transakcjami dosłownie za pomocą jednego przycisku.

Automatyczny handel – Handel kryptowalutami może być niezmiernie opłacalny, jeśli zastosuje się automatyczne oprogramowanie handlowe, takie jak Prime Advantage, ponieważ dokonuje ono analiz oraz podejmuje decyzje szybciej niż jakikolwiek człowiek. Podczas handlu na rynku bitcoinów, kluczowe jest zauważenie pewnych wzorców i sygnałów. Zdolność do wykrycia nawet najmniejszej zmiany ceny może mieć duży wpływ na ewentualne zyski, zwłaszcza dla handlowców, którzy chcą dokonywać transakcji z dużą częstotliwością.

Nowoczesna technologiaPrime Advantage stosuje skomplikowane algorytmy zasilane sztuczną inteligencją, która jest wbudowane w ten system handlowy. Oznacza to, że system analizuje dane rynkowe oraz samodzielnie podejmuje decyzje za swoich klientów. Robot analizuje giełdy kryptowalut w czasie rzeczywistym i w ciągu kilku sekund potrafi podjąć zyskowne działanie w imieniu przedsiębiorcy. Dlatego oprogramowanie Prime Advantage jest doskonałym rozwiązaniem zarówno dla początkujących jak i dla ekspertów.

Oficjalni brokerzy – Jest to o tyle ważne, że w przypadku jakichś nieścisłości klienci korzystający z Prime Advantage mogą skorzystać z przysługującej im ochrony depozytu. W rzeczywistości oznacza to, że organy regulacyjne wymagają, aby taki broker przechowywał wszystkie fundusze klientów na oddzielnym koncie. Taka ochrona powoduje, że Prime Advantage jest dużo bezpieczniejszy niż inne roboty do handlu kryptowalutami dostępne na rynku.

Kliknij aby otworzyć konto i zacznij zarabiać

Jak dużo mogę zarobić z pomocą Prime Advangate?

Według strony internetowej Prime Advantage może generować miliony dolarów każdego miesiąca. Ponieważ wydajność zależy od ilości zainwestowanej gotówki, aktualnych okoliczności rynkowych i ustawień ryzyka, nie jesteśmy w stanie zagwarantować, aż tak wysokiego zwrotu. Jednak w internecie jest dziesiątki opinii na temat Prime Advantage użytkowników, którzy twierdzą, że zarabiali nawet powyżej 1000 euro dziennie.

Kiedy powinniśmy korzystać z robotów do handlu kryptowalutami?

Programowanie powtarzalnych transakcji – Możesz użyć botów do kopiowania swoich własnych rozwiązań aby nie robić tego samemu a tym samym zaoszczędzić masę czasu.

Handel podczas pracy na etacie – Ze względu na wymagania pełnoetatowych zawodów, wielu handlowców w czasie pracy nie ma możliwości handlu kryptowalutami. Ale dzięki Prime Advantage wszystkie zadania mogą zostać zautomatyzowane, umożliwiając skupienie się na ważniejszych obowiązkach.

Pomoc w kontrolowaniu emocji – Jeśli chodzi o handel, inwestorzy czasami ulegają emocją a nie powinno do tego dochodzić. Mogą nadmiernie przedłużać swoje opcje na rynku, kiedy dużo wcześniej powinni wypłacić zysk. Taki robot jak Prime Advantage daje duża przewagę nad człowiekiem ponieważ nie ulega chwilowym emocjom i potrafi zamknąć daną transakcję z największym zyskiem.

Trudne procedury są znacznie uproszczone – Niektóre praktyki handlowe są bardzo trudne do wdrożenia i zastosowania, ponieważ wymagają długiego czasu na implementacje lub są zbyt skomplikowane, aby je zrozumieć. Dzięki robotom handlowym wszystko staje się dużo łatwiejsze oraz bardziej zyskowne.

Dlaczego tak łatwo zarobić dzięki Prime Advantage?

Handel na okrągło – Boty mają umiejętność handlu o każdej porze dnia i nocy. Ponieważ rynek kryptowalut jest otwarty 24 godziny na dobę, możesz zarabiać pieniądze nawet wtedy, gdy śpisz bądź jesteś na wakacjach. Handel ręczny wymaga czasu a robot Prime Advantage zajmuje się wszystkimi nudnymi czynnościami za Ciebie.

Dokładność i skuteczność – Dzięki wbudowanemu modułowi sztucznej inteligencji bot analizuje dane z rynków z całego świata 24/7, dzięki czemu posiada wiedzę oraz możliwości jakich człowiek nigdy nie będzie mieć.

Podejmowanie decyzji w odpowiednim czasie – Na rynku kryptowalut ceny zmieniają się bardzo szybko, więc dokonanie decyzji o zakupie danej waluty w odpowiednim czasie jest bardzo ważne, jeśli chcesz zmaksymalizować swoje zyski. Podczas handlu bez pomocy robotów można przegapić chwilową okazję na wysoki zarobek.

Porady dla początkujących

Zacznij skromnie – Jeśli chodzi o dokonywanie inwestycji to podstawową radą jest rozpoczęcie od małych kwot. Zacznij od minimalnych wymaganych kwot i powoli pnij się w górę. Powinieneś unikać inwestowania ogromnych ilości pieniędzy od pierwszego dnia zabawy z Prime Advantage, nawet jeśli masz wcześniejsze doświadczenie w handlu. Rynki są nieprzewidywalne i niekontrolowane i bez względu na to kim jesteś oraz jakie masz doświadczenie, nigdy nie będziesz w stanie ich opanować w stu procentach. W związku z tym należy zacząć skromnie i budować swoje zyski stopniowo; nie ma potrzeby się spieszyć.

Czytaj więcej  Esketit Opinie, Recenzja - Przeczytaj zanim zainwestujesz!

Regularnie wypłacaj swoje zarobki – Odkładaj całość albo chociaż część swoich zysków, gdy tylko zaczniesz zarabiać. Pierwszym celem powinno być odzyskanie swojej początkowej inwestycji przy jednoczesnym utrzymaniu dodatnich zysków. Dzięki temu nawet jak stracisz wszystko to i tak w najgorszym wypadku wyjdziesz na zero.

Zachowaj pokorę – Bądź pokorny uznając, że tak jak wszyscy inni, nie alfą i omegą tradingu. Nawet najlepsi traderzy na świecie od czasu do czasu popełniają błędy, które kosztują ich sporo pieniędzy. Nie ma ludzi, którzy zawsze wygrywają. Tak naprawdę kilka dobrych decyzji na miesiąc spowoduje, że będziesz miał porządny pasywny zarobek, nie ma co nadmiernie ryzykować.

Poszerzaj swoją wiedzę – Powinieneś ciągle szukać nowych informacji i możliwości nauki, kiedy tylko tylko możesz. Szukaj znanych brokerów Bitcoin i podążaj za ich zaleceniami handlowymi. Aby omówić teorię handlu i finansów, możesz również dołączyć do społeczności i forów internetowych. Skuteczni przedsiębiorcy, którzy publikują filmy na YouTube i inni, którzy tweetują codzienne porady, a nawet ujawniają swoje aktualne pozycje handlowe, są również bardzo przydatni. Ważne jest, aby pamiętać, że nauka nigdy się nie kończy. Tutaj również skuteczne są zebrane przez nas Opinie Prime Advantage.

Aplikacja mobilna Prime Advantage

Do obsługi oraz śledzenia swoich transakcji Prime Advantage oferuje jedynie aplikację webową dostępną przez przeglądarkę internetową. Niestety do tej pory nie powstała aplikacja na Android czy iOS.

Prime Advantage Recenzja Podsumowanie

Analizując wiele stron z opiniami na temat robotów handlujących kryptowalutami, że wiele osób chwaliło się dużymi zarobkami z programem Prime Advantage. Żaden z nich nie udowodnił zarobków na poziomie milionów dolarów w kilka miesięcy tak jak chwalą się twórcy aplikacji. Pamiętaj, że nawet najlepszy robot nie jest niezawodny więc trzeba inwestować swoje pieniądze z głową.

Wady i Zalety Prime Advantage

Zalety
 • Automatyczne tradowanie
 • Darmowe konto demo do ćwiczeń
 • Licencjonowani brokerzy
 • Zaawansowana technologia
 • Szybka i bezproblemowa rejestracja
 • Przejrzysty i łatwy w obsłudze interfejs
 • Brak ukrytych opłat
Wady
 • Brak aplikacji mobilnej
 • Marketing

Kliknij aby otworzyć konto i zacznij zarabiać

Prime Advantage FAQ

Czy Prime Advantage jest skuteczny i działa?


Prime Advantage może z ogromną skutecznością dokonać oceny ryzyka zawierania potencjalnie zyskownych operacji. Dzięki tej technologii możesz uzyskać porządny pasywny dochód. Program jest w pełni zautomatyzowany i dzięki sztucznej inteligencji sam podejmuje decyzje od a do z. Jednak trzeba zachować zdrowy rozsądek bo nawet najlepsza sztuczna inteligencja ucząc się popełnia błędy.

Czy używanie Prime Advantage przynosi wymierne korzyści?


Prime Advantage to bardzo dobry robot handlowy. Usługi tego bota są obecnie oferowane w większości krajów, ale nie we wszystkich. Na szczęście jest dostępny w Polsce i nie ma najmniejszego problemu z rejestracją, wpłatą depozytu czy wypłatą.

Czy Prime Advantage to oszustwo?


Prime Advantage to prawdziwe oprogramowanie, które pomaga inwestorom w handlu kryptowalutami oraz w zwiększaniu zysków. Z informacji dostępnych w internecie wynika, że Opinie o Prime Advantage są prawdziwe i nie zarządzają nimi oszuści. Jednak trzeba brać pod uwagę fakt, że nie każdy zarobi setki euro każdego dnia oraz, że istnieje ryzyko straty kapitału.

Czy Prime Advantage jest łatwy w obsłudze?

Rejestracja w Prime Advantage jest łatwa i intuicyjna. Na tym etapie zostaniesz poproszony o podanie kilku podstawowych informacji o sobie, które są konieczne do rejestracji, pamiętaj aby podać prawdziwe dane.

Czy Prime Advantage jest bezpieczny?

W celu zabezpieczenia danych użytkowników, platforma stosuje nowoczesne metody zabezpieczeń i szyfrowania danych. Nie musisz się obawiać, że Twoje dane osobowe zostaną ujawnione.

Co to jest Prime Advantage?

Prime Advantage to platforma handlowa zaprojektowana w celu identyfikacji trendów rynkowych na rynku kryptowalut dla osób chętnych zwiększyć swoje zarobki w tym sektorze.

Jak szybko można zarobić pieniądze na Prime Advantage?

Prime Advantage, jak każda inna platforma do handlu kryptowalutami, jest używana do przewidywania sygnałów oraz trendów rynkowych i automatyzacji transakcji. Wymagają one pewnego poziomu wiedzy o rynku Bitcoin. Na Prime Advantage nie ma ograniczeń co do ilości transakcji, które możesz wykonać. Więc zarabiać przy odrobinie szczęścia możesz już od 1 dnia użytkowania.

Kliknij aby otworzyć konto i zacznij zarabiać

Podziel się z nami swoją opinią

Dodaj Odpowiedź

Thunderbird.pl - Najlepszy Ranking Produktów !
Logo