PeerBerry Opinie, Recenzja – Przeczytaj zanim zainwestujesz!

PeerBerry Opinie i Recenzja

PeerBerry to jeden z najpopularniejszych europejskich serwisów pożyczkowych P2P. Od 2017 roku ponad 57 000 użytkowników zarobiło ponad 14M Euro w odsetkach. Przesiębiorcy mogą inwestować w krótkoterminowe pożyczki, chronione gwarancją odkupu, z oprocentowaniem do 14,9% w skali roku. Czy PeerBerry jest dobrym rozwiązaniem dla Ciebie? Przeczytaj naszą recenzję PeerBerry, aby się o tym przekonać!

Plusy
 • Średnia stopa zwrotu na poziomie 11,08%
 • Brak dodatkowych opłat związanych z inwestowaniem
 • Bardzo duża ilość dostępnych pożyczek
 • Gwarancja wykupu pożyczek w przypadku problemów
 • Grupowa gwarancja na wszystkie pożyczki
 • Doskonałe recenzje na TrustPilot
 • Nagrody lojalnościowe dla inwestorów
 • Spółka jest rentowna i przynosi zyski
 • Brak przetrzymywania gotówki inwestorów
Minusy
 • Brak rynku wtórnego (aczkolwiek warto zaznaczyć, że inwestycje są krótkoterminowe)

Spis Treści:

PeerBerry Bonus

Użyj naszego kodu polecającego do PeerBerry i otrzymaj bonus w wysokości 0,5% na wszystkie swoje inwestycje w ciągu pierwszych trzech miesięcy po rejestracji.

Pamiętaj, że musisz zainwestować pieniądze, aby otrzymać bonus PeerBerry. Ta oferta jest ważna tylko wtedy, gdy zarejestrujesz się na PeerBerry za pomocą naszego linku polecającego.

PeerBerry bonus dla nowych inwestorów

Użyj naszego kodu polecającego inaczej referral code do PeerBerry i otrzymaj bonus w wysokości 0,5% na wszystkie swoje inwestycje w ciągu pierwszych trzech miesięcy po rejestracji.

Pamiętaj, że musisz zainwestować pieniądze, aby otrzymać bonus PeerBerry. Ta oferta jest ważna tylko wtedy, gdy zarejestrujesz się na PeerBerry za pomocą naszego linku polecającego.

Istnieją trzy poziomy bonusów lojalnościowych:

Silver (Srebrny) – Dla portfeli powyżej 10 000 € otrzymujesz dodatkowe 0.5% bonusu
Gold (Złoty) – Dla portfeli powyżej 25.000 € otrzymujesz dodatkowe 0,75% bonusu
Platinium (Platynowy) – Jest to opcja dla portfeli powyżej 40.000 € gdzie otrzymujesz bonus w wysokości aż 1%

Aby uzyskać powyższe bonusy, wystarczy zarejestrować się w PeerBerry z naszego linku i zacząć inwestować!

Proszę pamiętać, że platforma doda ten bonus do naszego konta PeerBerry tylko wtedy, gdy wielkość Twojego portfela inwestycyjnego spełni powyższe kryteria bonusu.

Z naszych najnowszych informacji prosto z siedziby PeerBerry dowiedzieliśmy się, że obecnie ponad 2.800 inwestorów należy do programu lojalnościowego.

PeerBerry Wymagania

PeerBerry jest jedną z naszych ulubionych platform pożyczek P2P, a to przede wszystkim dlatego, że możesz zarejestrować się mieszkając w dowolnym miejscu w Europie.

Jeśli mieszkasz w Wielkiej Brytanii lub Stanach Zjednoczonych, nadal możesz zarejestrować się i inwestować na PeerBerry.

Istnieją jednak pewne wymagania, które musisz spełnić, aby inwestować na tej platformie:

 1. Musisz mieć skończone 18 lat czyli innymi słowy być pełnoletni
 2. Musisz posiadać konto bankowe założone na swoje imię i nazwisko banku znajdującym się na terenie Europy

Mimo, że możesz wpłacić swoje pieniądze w dowolnej walucie, sugerujemy przelanie zarobionych środków w euro, aby uniknąć dodatkowych opłat związanych z wymianą walut.

PeerBerry – Ryzyko inwestycji oraz stopa zwrotu

Jak wspomniałem wcześniej, PeerBerry jest doskonałą platformą pożyczkową P2P dla inwestorów, którzy wolą inwestować w wysokodochodowe pożyczki krótkoterminowe.

Jak zapewne wiecie, inwestycje krótkoterminowe są często postrzegane jako dużo bardziej ryzykowne niż inwestycje długoterminowe.

Inwestując na PeerBerry lub innej platformie P2P oferującej pożyczki krótkoterminowe (na przykład EstaeGuru lub Robocash), inwestujesz w niezabezpieczone pożyczki konsumenckie. Pożyczki te zostały już wydane, co oznacza, że finansujesz pożyczki prefinansowane.

Większość platform pożyczkowych P2P niechętnie o tym wspomina ale należy wspomnieć, iż te pożyczki często oferują gwarancję odkupu, co oznacza, że nie musisz zajmować się niespłaconymi pożyczkami, ponieważ są one odkupywane przez pierwszego pożyczkobiorce.

PeerBerry – Gwarancja zwrotu pieniędzy

PeerBerry jest również jedną z platform pożyczkowych P2P, które oferują gwarancję zwrotu zainwestowanych środków dla pożyczek opóźnionych o więcej niż 60 dni.

W takim scenariuszu oryginalny pożyczkobiorca, w którego pożyczkę zainwestowałeś, odkupiłby roszczenia wobec pożyczdawcy. To radykalnie obniża ryzyko związane z tą platformą P2P i oznacza, że nie musisz zajmować się windykacją.

Opóźnione płatności

Jeśli pożyczkobiorca spóźni się z płatnościami, firma pożyczkowa odkupi Twoje inwestycje, więc nic na tym nie tracisz.

Największym plusem w gwarancji odkupu PeerBerry jest to, że inicjator pożyczki zwraca również odsetki od opóźnionej pożyczki.

Gwarancja odkupu chroni Cię przed brakiem spłaty przez kredytobiorcę.

Gwarancja odkupu nie jest ostatecznym zabezpieczeniem. Należy jednak pamiętać, że podczas wydarzeń typu „czarny łabędź”, takich jak wojna na Ukrainie, kredytobiorcy nie muszą honorować gwarancji wykupu. W tym przypadku PeerBerry wykorzystał gwarancję grupową, aby pokryć spłatę kredytu. Kontynuuj lekturę naszej recenzji PeerBerry, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Zastanawiasz się jak PeerBerry wypada w porównaniu do Mintos? Sprawdź nasze najnowsze porównanie PeerBerry kontra Mintos.

W historii firmy PeerBerry żaden z inwestorów nigdy nie stracił pieniędzy. Dzieje się tak głównie dlatego, że pożyczkobiorcy PeerBerry nigdy nie finansowali więcej niż 45% swoich portfeli kredytowych poprzez pożyczki P2P. Inicjatorzy pożyczek są więc w stanie pokryć wszelkie potencjalne gwarancje wykupu.

Partnerzy biznesowi PeerBerry mają zawsze 10% notowanego portfela na PeerBerry w gotówce, aby ułatwić gwarancje wykupu i rozliczenia z inwestorami.

Dodatkowa Gwarancja (Gwarancja Grupowa)

PeerBerry oferuje dodatkową gwarancję ze strony spółek matek inicjatorów pożyczek. Większość pożyczkodawców oferuje pożyczki w różnych krajach, choć warto zauważyć, że ich właścicielami są dwie duże grupy inwestycyjne.

Czytaj więcej  Heavy Finance Opinie i Recenzja. Czy warto zainwestować pieniądze?

Większość pożyczkcodawców na PeerBerry to dwie wielkie firmy – Aventus Group i Gofingo.

Podczas gdy inicjatorzy pożyczek pracują jako niezależne podmioty, dodatkowa gwarancja powoduje, że jeśli inicjator pożyczki nie byłby w stanie pokryć gwarancji odkupu, firma macierzysta wkroczy i odkupi Twoje wierzytelności.

Dowiedzieliśmy się, że Aventus Group działa w sposób bardzo zrównoważony, co pozwala im na zwiększanie udziałów w rynku i jednoczesne wypełnianie wszelkich zobowiązań wobec inwestorów.

Pożyczki dotknięte skutkami wojny

Gwarancja grupowa została uruchomiona w celu pokrycia zobowiązań kredytodawców wobec inwestorów, którzy zainwestowali w nie w krajach dotkniętych wojną. Z powodu wojny, którą Rosja wypowiedziała Ukrainie firmy z tych krajów nie mogą obecnie rozliczać się z inwestorami.

Inne firmy, które działają pod szyldem Gofingo lub Aventus Group, pokrywają teraz zobowiązania wobec inwestorów, którzy zainwestowali w pożyczki z krajów dotkniętych wojną.

PeerBerry poinformowało, że spłata całego portfela pożyczek z krajów dotkniętych wojną może potrwać do lutego 2024 roku. Z biura PeerBerry w Wilnie dowiedzieliśmy się, że jeśli warunki nie ulegną zmianie, partnerzy pożyczkowi będą w stanie spłacić się znacznie szybciej niż zakładano.

Do czerwca 2022 roku partnerzy pożyczkowi PeerBerry z krajów dotkniętych wojną, spłacili inwestorom już ponad 32% wszystkich zobowiązań.

System spłat należności

Wraz z początkiem wojny partnerzy PeerBerry najpierw spłacali pożyczki zgodnie z harmonogramem pożyczek (najstarsze pożyczki). Później harmonogram spłat uległ zmianie, gdyż platforma zaczęła spłacać wszystkie pożyczki w równych ratach. Wszyscy inwestorzy regularnie otrzymują z powrotem część pożyczek z krajów dotkniętych wojną. Dlatego może się zdarzyć, że w swoim portfelu nie widzisz dokładnego procentu spłaconych pożyczek, przynajmniej tak twierdzi PeerBerry na swojej stronie internetowej….

Kredytodawcy

Jak wspomniałem wyżej, PeerBerry współpracuje z dwoma dużymi grupami finansowymi Gofingo i Aventus Group oraz dwoma mniejszymi pożyczkodawcami Lithome i SIB Group. W sumie można inwestować w pożyczki od 23 pożyczkodawców.

Na stronie PeerBerry znajdziesz więcej informacji o każdym pożyczkodawcy. Masz dostęp do wielkości ich portfela pożyczek, łącznej kwoty sfinansowanych pożyczek oraz informacji o gwarancji wykupu i odsetkach wraz z raportem finansowym.

Oto przykład naszej rodzimej firmy pożyczkowej współpracującej z PeerBerry

PeerBerry dodało ostatnio także informacje o opóźnionych pożyczkach u poszczególnych pożyczkodawców. Teraz można zobaczyć, który pożyczkodawca ma najwięcej opóźnionych pożyczek na PeerBerry. Warto wspomnieć, że średni odsetek opóźnionych pożyczek wynosi od 15% do 20%, co jest znacznie niższym wynikiem w porównaniu z innymi firmami na rynku.

Należy pamiętać, że wydarzenia typu czarny łabędź, takie jak wojna na Ukrainie, nie są normalnymi warunkami rynkowymi.
Oto status wszystkich inwestycji oraz opóźnień na PeerBerry, bez spóźnienia jest ponad 88% wszystkich inwestycji, między 1-15 dni spóźnienia niecałe 9%, 16-30 dni opóźnienia ma 2.75% inwestycji a od 31-60 dni 0.38%.

Ryzyko ze względu na kraje

Inwestując w pożyczkodawców z różnych krajów, przede wszystkim należy się skupić na rynkach które są regulowane. PeerBerry jest bardzo transparentne, jeśli chodzi o udostępnianie dodatkowych danych o środowisku regulacyjnym na poszczególnych rynkach.

Należy pamiętać, że wszyscy pożyczkodawcy na PeerBerry muszą przestrzegać lokalnych praw i przepisów. Ryzyko straty w poszczególnych krajach w PeerBerry może się różnić w zależności od aktualnych warunków rynkowych.

Sugerujemy ustawienie wielu portfeli automatycznych lub inwestowanie ręczne, aby w pełni kontrolować nasze zdywersyfikowane inwestycje. To jedyny sposób na stworzenie bezpiecznego portfela inwestycyjnego.

Dostępność pożyczek u konkretnych pożyczkodawców jest różna, ponieważ PeerBerry zmniejsza ekspozycję ryzykownych pożyczek udzielanych przez start-upy w krajach rozwijających się.

Inwestując w pożyczki na rynkach wschodzących, trzeba pamiętać, że PeerBerry stosuje pośrednią strukturę inwestycyjną, aby chronić inwestorów przed zdarzeniami o charakterze siły wyższej. Oznacza to, że zanim pieniądze zostaną wysłane do pożyczkodawcy, muszą przejść przez firmę pośredniczącą.

Czy PeerBerry jest biezpieczne?

PeerBerry jest bezpieczny, tak jak każda platforma pożyczkowa P2P prowadzona przez doświadczonych ludzi z branży. Platforma przestrzega wszystkich przepisów i procedur AML. Od momentu uruchomienia PeerBerry w 2017 roku, żaden z inwestorów nie stracił pieniędzy. Bezpieczeństwo Twoich inwestycji jest dodatkowo wspierane przez zrównoważone praktyki pożyczkowe firm pożyczkowych, w które inwestujesz.

Przyjrzeliśmy się również kierownictwu stojącemu za platformą, ich raportom finansowym i przeczytaliśmy wszystkie regulaminy.

Kto zarządza platformą PeerBerry?

Arunas Lekavicius jest CEO PeerBerry i jest również odpowiedzialny za decyzje biznesowe PeerBerry. Zanim Arunas dołączył do PeerBerry, był szefem działu leasingu w litewskim pożyczkodawcy 4finance.

Zespół PeerBerry liczy 10 pracowników, natomiast wiele zadań związanych z IT i księgowością jest obsługiwanych przez firmy zewnętrzne.

Kto jest właścicielem platformy PeerBerry?

Właścicielami PeerBerry jest trzech inwestorów Igoris Trofimovas (50%), Ivan Butov (25%) i Vytautas Olšauskas (25%)

Warto wspomnieć, że Aventus Group założyło PeerBerry. Jednak na dzień dzisiejszy akcjonariusze PeerBerry nie pokrywają się z inicjatorami pożyczek oraz samym PeerBerry. Warto jednak zaznaczyć, że Igoris Trofimovas jest również bratem Andrejusa Trofimovasa, który stoi na czele Aventus Group.

Czy są jakieś podejrzane warunki umowy?

Przyjrzyjmy się, czy możemy zauważyć jakieś nietypowe klauzule wewnątrz regulaminu.

Czytaj więcej  Bitcoin Profit Opinie, Recenzja, Czy to oszustwo ?

PeerBerry nie oferuje rozwiązania wielo-walutowego. Wszystkie inwestycje dokonywane są w euro.

Pomimo tego, że pożyczki inicjatora kredytu są często udzielane w innych walutach, Ty jako inwestor nie jesteś narażony na żadne ryzyko walutowe.

Pożyczkodawca zarabia tyle odsetek, aby pokryć potencjalne wahania walutowe. Z wywiadów z prezesem PeerBerry dowiedzieliśmy się, że ich partnerzy biznesowi nie zabezpieczają się przed ryzykiem walutowym (zmiennością). Biorą je jednak pod uwagę i odpowiednio dostosowują swój bufor gotówkowy.
Punkt 4.6 – Security of Your Funds czyli bezpieczeństwo środków pieniężnych

Wszystkie Twoje środki są przechowywane na oddzielnym rachunku bankowym Peerberry d.o.o – operatora PeerBerry.com.

Rozdzielanie środków finansowych jest standardową procedurą w branży pożyczek P2P. Z pewnością bylibyśmy wdzięczni, gdyby PeerBerry wprowadził indywidualne konta IBAN dla inwestorów, aby zwiększyć bezpieczeństwo ich środków.

Punkt 7.7 – Liability czyli odpowiedzialność

Tak jak w przypadku każdej inwestycji P2P, platforma pożyczkowa P2P nie ponosi odpowiedzialności za straty, jeżeli pożyczkobiorca nie wywiąże się ze swoich zobowiązań. Partnerzy biznesowi PeerBerry są szczerzy, jeśli chodzi o ochronę Twoich pieniędzy.

Jeżeli pożyczkobiorca spóźnia się ze spłatą przez okres dłuższy niż 60 dni, pożyczkodawca jest odpowiedzialny za odkupienie od Państwa wierzytelności i zwrot zaległych odsetek oraz kapitału pożyczki na Państwa konto.

Czy inwestorzy mają dostęp do indywidualnych umów cesji pożyczek?

Inwestorzy mogą przeglądać indywidualne umowy cesji z większą ilością szczegółów dotyczących ich wierzytelności w zakładce „My investments”. Zanim zainwestujesz w pożyczki, możesz zapoznać się z umową cesji w trybie ręcznego inwestowania.

Wystarczy kliknąć na ikonę PDF w rubryce LOAN ID, aby pobrać plik w formacie PDF.

Jaka jest nasza opinia o PeerBerry?

Wynik naszych testów oraz recenzji PeerBerry nie pozostawia złudzeń, z całą pewnością PeerBerry jest platformą godną polecenia. Nie zauważyliśmy żadnych większych wad. Komunikacja z firmą PeerBerry jest stale ulepszana i ogólnie stoi na bardzo wysokim poziomie. Dołączyliśmy do programu PeerBerry jeszcze w 2018 roku, co oznacza, że recenzja jest oparta o nasze własne doświadczenia. Zwrot inwestycji oraz platforma jako całość jest godną polecenia opcją dla wszystkich inwestorów szukających bezpiecznych inwestycji.

Inwestowanie i wypłacanie środków zawsze działa bez opóźnień, dlatego PeerBerry pozostaje jedną z naszych ulubionych platform pożyczek P2P.

Dołączyliśmy do PeerBerry cztery lata temu, a nasz aktywny portfel wynosi obecnie ponad 19 000 euro. Pozostaliśmy nasze inwestycje nawet w 2022 roku, kiedy wojna na Ukrainie opóźniła plan spłaty pożyczki.

PeerBerry oferuje najwyższe stopy zwrotu, nawet do 12% rocznie. Nasz portfel jest obecnie wystawiony na kraje dotknięte wojną, czyli Ukrainę oraz Rosję i na Polskę i Wietnam. Inne firmy pożyczkowe spłacają wszystkie pożyczki z Ukrainy i Rosji w ramach zabezpieczenia z grupy Aventus czy Gofingo.

Podczas naszej wizyty w biurze PeerBerry w Wilnie mieliśmy również okazję poznać zespół i przyjrzeć się narzędziom, które platforma wykorzystuje do monitorowania wyników z portfela pożyczek pożyczkodawcy. PeerBerry ma dostęp na żywo do całego portfela pożyczek spółek z grupy Aventus oraz wszystkich wskaźników KPI.

Żadna z pozostałych platform P2P nie ma dostępu do całego portfela kredytowego pożyczkodawców, co oznacza, że PeerBerry ma dostęp do znacznie dokładniejszych danych, które bezpośrednio wpływają na wyniki Twoich inwestycji.

Interfejs i funkcje PeerBerry

PeerBerry jest stworzony dla wielu inwestorów P2P, więc niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz przygodę z pożyczkami P2P, czy szukasz nowych platform, które pomogą Ci obniżyć ryzyko, zalecamy poważne zastanowić się nad rejestracją konta na PeerBerry.

Interfejs w PeerBerry jest bardzo intuicyjny, a do wszystkich istotnych sekcji serwisu można dotrzeć za pomocą kilku kliknięć.

Dzięki funkcji Auto Invest możesz przeglądać swoje inwestycje, eksportować transakcje do zestawień podatkowych oraz zautomatyzować swoją strategię inwestycyjną.

PeerBerry Auto Invest

Funkcja Auto-Invest w PeerBerry pozwala na ustawienie istotnych zmiennych, takich jak wielkość portfela, maksymalna inwestycja na pożyczkę, oprocentowanie, okres pożyczki, status, kraje i inicjatorzy pożyczek. Istnieje również opcja reinwestowania wszystkich zysków.

Sugerujemy, aby w tej chwili nie wykluczać żadnych inicjatorów pożyczek, ponieważ dostępność pożyczek ciągle się zmienia. Ograniczenie ustawień Auto Invest może prowadzić do niezainwestowanych pieniędzy na Twoim koncie.

Jeżeli funkcja Auto Invest w PeerBerry nie działa, trzeba odczekać kilka godzin i wtedy skontaktować się z supportem. Auto Invest w PeerBerry uruchamia się do 6 razy dziennie.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy przetestowaliśmy kilka strategii automatycznego inwestowania. Nie możemy jednak potwierdzić, że jakakolwiek strategia wykorzystująca moduł Auto-Invest na PeerBerry spowodowała znaczącą zmianę w wynikach naszych inwestycji.

Możesz segregować nowe inwestycje w auto invest na podstawie odsetek lub okresu kredytowania. Każde inne ustawienie nie zrobi dużej różnicy przy ostatecznym zwrocie.

Plan automatycznego inwestowania PeerBerry

PeerBerry wprowadził niedawno kolejną funkcję, która pomoże Ci zdywersyfikować Twój portfel za pomocą jednego kliknięcia.

Główne różnice pomiędzy poszczególnymi strategiami to okres inwestycji oraz rodzaj pożyczki.

Pamiętaj, że te strategie nie zdywersyfikują Twojego portfela w równym stopniu. Jeśli chcesz kontrolować ryzyko u konkretnych pożyczkodawców lub w krajach, zalecamy ustawienie indywidualnych portfeli za pomocą funkcni auto-invest.

PeerBerry Aplikacja Mobilna

PeerBerry niedawno udostępnił swoją nową aplikację mobilną.

Czytaj więcej  Lande opinie o platformie, recenzja. Czy to naprawdę działa?

Aplikacja mobilna PeerBerry pozwola na szybki przegląd Twojego portfela. Możesz zobaczyć dostępne środki, zainwestowane środki, zapłacone odsetki i roczny zysk netto.

Świetną funkcją aplikacji jest wykres, który pokazuje dzienne spłaty odsetek.

W sekcji „Investments” można również uzyskać podgląd swojego portfela, który jest teraz podzielony na inicjatorów pożyczek i typy pożyczek. Ta funkcja została ostatnio wprowadzona również do wersji desktopowej.

Jak wygląda rozliczanie podatków na platformie?

PeerBerry nie odlicza podatków od Twoich zarobków. W swoim pulpicie nawigacyjnym możesz pobrać oświadczenia podatkowe, które możesz przedstawić swojemu urzędowi skarbowemu podczas składania zeznań podatkowych w kraju, w którym jesteś rezydentem podatkowym.

Jak szybko można spieniężyć swoje inwestycje?

Podczas gdy PeerBerry stara się oferować więcej rodzajów pożyczek, aby pomóc zdywersyfikować portfele P2P inwestorów, platforma jest głównie używana do pożyczek krótkoterminowych. Inwestując w pożyczki krótkoterminowe, inwestorzy korzystają z większej płynności, która im towarzyszy.

Okazało się to wartościowe w marcu 2020 roku, kiedy wielu inwestorów zaczęło wycofywać swoje środki z powodu paniki wywołanej przez pandemię koronawirusa.

Na PeerBerry nie było opóźnionych pożyczek, a wszystkie środki były zwracane inwestorom po zakończeniu okresu kredytowania, zazwyczaj w ciągu 30 dni.

Zbyt piękne, by mogło być prawdziwe? Nie. W najnowszym wywiadzie z PeerBerry dowiedzieliśmy się, że PeerBerry rezerwuje od 10% do 15% portfela inicjatora pożyczek na pokrycie wszystkich wniosków o wypłatę. W ten sposób nie ma opóźnień i nie ma oczekujących płatności. Przynajmniej nie podczas normalnych warunków rynkowych.

Miej na uwadze, że płynność w 2022 roku może nie spełniać Twoich oczekiwań ze względu na obecny konflikt zbrojny na Ukrainie, który dotyczy ogromnej części kredytów notowanych na PeerBerry.

Support

Posiadanie dedykowanego supportu, który odpowie na wszystkie Twoje pytania dotyczące ich platformy pożyczkowej P2P jest naszym zdaniem bardzo ważne.

W końcu Twoje pieniądze są obracane przez platformę i dlatego musisz być w stanie im zaufać, aby chronić swoje fundusze.

Zawsze uważaliśmy, że wsparcie PeerBerry jest bardzo responsywne. Możesz również przeczytać recenzje na Trustpilot o PeerBerry, gdzie setki innych inwestorów dzielą się swoimi pozytywnymi doświadczeniami z platformą.

Najlepszym sposobem na skontaktowanie się z zespołem wsparcia jest wysłanie wiadomości e-mail na adres info@peerberry.com.

Na większość naszych zapytań odpowiadali w ciągu jednego dnia roboczego, czego nie można powiedzieć o obsłudze klienta niektórych innych platform.

Zawsze dobrze jest skontaktować się z obsługą klienta w każdej platformie pożyczkowej P2P i przetestować ją przed podpisaniem umowy.

Powinniśmy się upewnić, że platforma może odpowiedzieć na Twoje pytania, zanim zostaniesz inwestorem.

W porównaniu do nawet największych europejskich platform P2P, takich jak Bondora, wsparcie, jakie oferuje PeerBerry jest naprawdę wyjątkowe.

Podsumowanie recenzji PeerBerry

PeerBerry jest obecnie najlepszą platformą pożyczkową peer-to-peer dla pożyczek krótkoterminowych z roczną stopą zwrotu w wysokości 14%. PeerBerry oferuje funccję automatycznego inwestowania, a także 60-dniową gwarancję odkupu. Platforma P2P udostępnia audytowane raporty finansowe oraz dedykowane statystyki. Nasze doświadczenie z PeerBerry było bardzo dobre, co odzwierciedla nasza pozytywna recenzja PeerBerry.

Oto główne wnioski z naszej recenzji PeerBerry:

 • Wysoka rentowność – możesz zyskać nawet do 14% rocznie.
 • Szybko support odpowie na wszystkie Twoje pytanie
 • Wysoka dostępność pożyczek
 • Transparentność – wiele raportów finansowych jest audytowanych i tłumaczonych w języku angielskim

Dalej Cię nie przekonaliśmy? Więc przypomnijmy, że rejestrując się z naszego linku możesz d ostać 0,5% bonusu na swoim koncie PeerBerry!

Nasi czytelnicy otrzymają bonus liczony od średniej kwoty inwestycji w ciągu pierwszych 90 dni od rejestracji. Kod polecający zostanie automatycznie dodany, jeśli zarejestrujesz się za pomocą naszego ekskluzywnego linku partnerskiego.

Jak chcesz się dowiedzieć więcej to przejdź do naszego kalkulatora zysków z inwestowania w pożyczki p2p.

PeerBerry FAQ

Czy opóźnione płatności na PeerBerry są normalne?

Opóźnienia w płatnościach w sektorze pożyczek P2P są powszechne. Powinieneś wiedzieć, że za każdą opóźnioną pożyczkę otrzymujesz odsetki. Opóźnione płatności nie zmniejszają Twoich zysków z PeerBerry w normalnych warunkach rynkowych. Możesz spojrzeć na statystyki PeerBerry, aby dowiedzieć się, ile pożyczek jest obecnie opóźnionych.

Jak duży bonus możesz otrzymać w PeerBerry?

Inwestując na PeerBerry możesz zdobyć bonus cashback w wysokości do 1%. Aby otrzymać bonus, musisz spełnić określone kryteria, które znajdziesz w sekcji bonusów w naszej recenzji PeerBerry.

Co zrobić, gdy PeerBerry Auto Invest nie działa?

Może to potrwać do jednego dnia, aż auto invest rozdzieli Twoje inwestycje na dostępne pożyczki. Jeśli Twoja inwestycja nie zostanie zdywersyfikowana w ciągu 24h, dostosuj swoje ustawienia lub skontaktuj się z obsługą. Pamiętaj, że Twoja auto inwestycja zawsze będzie inwestować we wszystkie dostępne pożyczki, które odpowiadają Twoim kryteriom.

Jaka jest minimalna kwota inwestycji na PeerBerry?

Aby inwestować na PeerBerry, należy zainwestować co najmniej 10 euro w jedną pożyczkę. Zalecane jest osiągnięcie dywersyfikacji na poziomie 1%. Można to zrobić inwestując ok. 1000 €.

Podziel się z nami swoją opinią

Dodaj Odpowiedź

Thunderbird.pl - Najlepszy Ranking Produktów !
Logo